iPhone 11 düşük ekran süresi

Evde Wi-Fi, dışarıda 4G açık oluyor hatta bazen ikisi de açık oluyor, dışarıda Bluetooth da açık oluyor, ekran parlaklığım evde %30-%40 dışarıda %100 seviyesinde, telefon düşük güç modunda olmadığı için arka planda yenileme açık, konumu kullanan uygulamalar vs. var(örneğin snapchat ve aktif kullanıyorum) ve günde 150-270 arası bildirim alıyorum hocam.

Anlattıklarına göre bu kullanıma bu ekran süresi normal maalesef senin Pro Max seviyesine çıkman lazım. IPhone'u maksimum performansta kullanıyorsun. iPhone insanın keyfini kaçırıyor zaten şu pil performansı ile. Böyle olacak gibi değil bende Pro Max seviyesine geçeceğim.

Anlattıklarına göre bu kullanıma bu ekran süresi normal maalesef senin Pro Max seviyesine çıkman lazım. IPhone'u maksimum performansta kullanıyorsun. iPhone insanın keyfini kaçırıyor zaten şu pil performansı ile. Böyle olacak gibi değil bende Pro Max seviyesine geçeceğim.

Birkaç arkadaş arka planda yenilemeyi kapatırsan biraz daha fark edebilir dedi. Sabah 9.00 gibi şarjdan çıkarıp, 22.00 gibi taksam yeterli olur benim için ,artı olarak 1-2 saat daha lazım sadece. Maalesef Pro Max seviyesine geçemem.

En korktuğum da bu olay Şikayetvar da buldum bunu da.

Dosya Ekleri

• iphone-11-red-renk-solmasi-1 (1).jpg
    iphone-11-red-renk-solmasi-1 (1).jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 286
  • iphone-11-red-renk-solmasi-3.jpg
    iphone-11-red-renk-solmasi-3.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 220
  • iphone-11-red-renk-solmasi-4.jpg
    iphone-11-red-renk-solmasi-4.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 229

Geri
Yukarı