iPhone 11 ekranında siyah leke

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım telefonun ekranında son zamanlarda siyah lekeler çıkmaya başladı. Başına herhangi bir vukuat gelmedi. Ekrandaki siyah lekelerin sebebi nedir ve sorunun ekranda mı yoksa ekran koruyucusunda mı olduğunu nasıl anlarım? Aşağıya fotoğrafını bıraktım.

1694948473949.png

Ekran koruyucuyu çıkarın bakın eğer siyah leke hâlâ varsa garantiye yollayın.

aynısı benim telefonumda oldu kanka XS Maxe geçtim sıfır telefonu bırakıp kronik sorun bu telefonu 1 kere bile yere düşürmedim kenarlarında uzun şerit şeklinde çıkmıştı ekran değişiminden başka bir çare yok bu durum için kendi kendine oluyor bende anlamadım.

aynısı benim telefonumda oldu kanka XS Maxe geçtim sıfır telefonu bırakıp kronik sorun bu telefonu 1 kere bile yere düşürmedim kenarlarında uzun şerit şeklinde çıkmıştı ekran değişiminden başka bir çare yok bu durum için kendi kendine oluyor bende anlamadım.
Hocam benim iPhone 11 de ekranın solunda düz çizgi çıktı ama böyle simsiyah değil bulanık bir toz girmiş gibi ve ekranın en üstünden en aşağısına kadar gidiyor. Ekran köşelerinde ekranla beraber çizgi de kavis yapıyor. Sizce ne olabilir bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı