iPhone 11 kamerasında leke çıkıyor

goosebumps

Hectopat
Merhabalar. Ocak ayında aldığım iPhone 11'de hiçbir sıkıntı yaşamıyordum fakat son 1 haftadır telefonda kameraya girdiğimde hep aynı yerde küçük bir leke çıkıyor. Çözümünü bilen ya da daha önce yaşayan var mı? Fotoğrafları ekliyorum, şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

9DC1199D-8AE9-4F8B-8A20-BF5007B7B999.jpeg
2E56B84C-B6D7-4A76-9257-293E087A5E13.jpeg
BBD39B00-6A3E-4DB1-AF1E-348E6D2EA233.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iyi akşamlar ben çözümünü buldum.
Klasik garantiye gönderdim çok sık yaşanan bir sorunmuş bir hafta içerisinde geri döndü telefonum şu an hiçbir problem kalmadı(Bu bahsettiğim olay 1:30 ay olmuştur) (ek bir bilgi vermek istiyorum orijinal bir bayiye gidersiniz telefonunuza verdiğinizde o süre boyunca telefon kiralıyorlar ve ücret almıyorlar)
Kolay gelsin hocam.

Klasik garantiye gönderdim çok sık yaşanan bir sorunmuş bir hafta içerisinde geri döndü telefonum şu an hiçbir problem kalmadı(Bu bahsettiğim olay 1:30 ay olmuştur) (ek bir bilgi vermek istiyorum orijinal bir bayiye gidersiniz telefonunuza verdiğinizde o süre boyunca telefon kiralıyorlar ve ücret almıyorlar)
Kolay gelsin
Kolay gelsin hocam.
Ne yapıyorlar acaba arkadaşım bilgi verdilermi daha yeni aldım telefonu iki hafta olmadı canımı sıktı bu olay

Merhaba. Ocak ayında aldığım iPhone 11'de hiçbir sıkıntı yaşamıyordum fakat son 1 haftadır telefonda kameraya girdiğimde hep aynı yerde küçük bir leke çıkıyor. Çözümünü bilen ya da daha önce yaşayan var mı? Fotoğrafları ekliyorum, şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1190858Eki Görüntüle 1190859Eki Görüntüle 1190860

Merhaba benim başıma bugün geldi. Sorunu çözebildiniz m? İ iphonum ikinci el faturası da yok ne yapacağım bilmiyorum. Düzeltebildiniz mi?

Merhaba aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba?

Başıma bugün geldi, telefonum ikinci el faturası yok. Nasıl düzeltebilirim? Direkt aynısı aynı sorun nasıl çözdünüz anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim başıma bugün geldi. Sorunu çözebildiniz m? İ iphonum ikinci el faturası da yok ne yapacağım bilmiyorum. Düzeltebildiniz mi?

Başıma bugün geldi, telefonum ikinci el faturası yok. Nasıl düzeltebilirim? Direkt aynısı aynı sorun nasıl çözdünüz anlatır mısınız?

Kardeşim merhaba Mersin'de yaşıyorum
Gürgençler Apple yetkili servisine verdim
Fatura olması şart değil Apple da kaydın varsa yardımcı oluyorlar
Ben ilk çıktığı zaman aldım iPhone 11'i ve bu belirli bir zamanda hata varmış herkeste oluyormuş telefonu aldılar 1 hafta sonra verdiler
Dip not: Telefonu yetkili.
Bir bayiye verdiğin zaman o 1 haftalık süreçte sana yedek telefon vermek zorunluluğu var ben o an düşünemedim almadım
Siz alın
Ve gitmeden tüm her şeyinizi yedekleyin iyi günler dilerim.

Merhabalar. Ocak ayında aldığım iPhone 11'de hiçbir sıkıntı yaşamıyordum fakat son 1 haftadır telefonda kameraya girdiğimde hep aynı yerde küçük bir leke çıkıyor. Çözümünü bilen ya da daha önce yaşayan var mı? Fotoğrafları ekliyorum, şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1190858Eki Görüntüle 1190859Eki Görüntüle 1190860
dostum merhaba şuan aynı sorun bende de var gürgençler servise verdim ama düzelttiler mi seninkini acaba veya yenisiyle mi değiştirdiler

Merhaba aynı sorun ben de var ve henüz telefonum çok yeni (1 buçuk ay) ve kaskolu var acaba kasko yapar mı yoksa kozmetik hasar mı sayılır bir de garantiye verdiğinizde ücret alıyor mu?

Hocam merhabalar bir ay öncesinde ben garantiye verdim ve tamir yapıldı ortalama bir hafta sürdü bir şey daha eklemek istiyorum Her garantiye verirsiniz garantide kaldığı süreçte size yedek telefon vermek zorundalar bunu bazen belirtmiyorlar
Donanımsal bi hata mı oluyor peki

Son düzenleme:
Merhaba aynı sorun ben de var ve henüz telefonum çok yeni (1 buçuk ay) ve kaskolu var acaba kasko yapar mı yoksa kozmetik hasar mı sayılır bir de garantiye verdiğinizde ücret alıyor mu?

Donanımsal bi hata mı oluyor peki
Kardeşim merhaba benim telefonum yeniydi 1 hafta olmuştu alalı media marktdan almıştım gürgençlere götürdüm olayla ilgili rapor çıkarttılar telefonun apple tarafından kusurlu olduğu görüldü oluşturulan raporu media markt yetkililerine ilettim ve cihazımın yenisiyle değiştirileceği söylenildi ve 2 gün içerisinde değiştirildi ama istersem gürgençlerin servisinde kameranın temizleneceği söylendi

@supraaaaaa31
Kardeşim merhaba benim telefonum yeniydi 1 hafta olmuştu alalı media marktdan almıştım gürgençlere götürdüm olayla ilgili rapor çıkarttılar telefonun apple tarafından kusurlu olduğu görüldü oluşturulan raporu media markt yetkililerine ilettim ve cihazımın yenisiyle değiştirileceği söylenildi ve 2 gün içerisinde değiştirildi ama istersem gürgençlerin servisinde kameranın temizleneceği söylendi
Aldığınız andan itibaren mi sorum vardı sonrasında mı oluştu peki
Çünkü benimki aldığımda yoktu yeni oldu

Geri
Yukarı