iPhone 11 kamerasında leke çıkıyor

goosebumps

Hectopat
Merhabalar. Ocak ayında aldığım iPhone 11'de hiçbir sıkıntı yaşamıyordum fakat son 1 haftadır telefonda kameraya girdiğimde hep aynı yerde küçük bir leke çıkıyor. Çözümünü bilen ya da daha önce yaşayan var mı? Fotoğrafları ekliyorum, şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

9DC1199D-8AE9-4F8B-8A20-BF5007B7B999.jpeg
2E56B84C-B6D7-4A76-9257-293E087A5E13.jpeg
BBD39B00-6A3E-4DB1-AF1E-348E6D2EA233.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
@supraaaaaa31
Aldığınız andan itibaren mi sorum vardı sonrasında mı oluştu peki
Çünkü benimki aldığımda yoktu yeni oldu
Kankam ilk aldığımda yoktu fotoğraflara baktım sonradan fotolarda leke çıktı bi baktım lensde ufacık toz tanesi
@supraaaaaa31
Aldığınız andan itibaren mi sorum vardı sonrasında mı oluştu peki
Çünkü benimki aldığımda yoktu yeni oldu
yani ben alalı daha 1 hafta anca olmuştu 2 hafta iade hakkı var zaten bi problem yaratmadılar ama senin bir ay gibi bi süre geçmiş kullanıcı hatası diyebilirler ama o lensin içine toz kaçırmakda çok zor sen bi gürgençlere veya herhangi bir apple yetkili bölgesine götür gerekli olanları gerçekleştirirler.Bu arada inşallah internet üzerinden almamışsındır

Kankam ilk aldığımda yoktu fotoğraflara baktım sonradan fotolarda leke çıktı bi baktım lensde ufacık toz tanesi

yani ben alalı daha 1 hafta anca olmuştu 2 hafta iade hakkı var zaten bi problem yaratmadılar ama senin bir ay gibi bi süre geçmiş kullanıcı hatası diyebilirler ama o lensin içine toz kaçırmakda çok zor sen bi gürgençlere veya herhangi bir apple yetkili bölgesine götür gerekli olanları gerçekleştirirler.Bu arada inşallah internet üzerinden almamışsındır
Kullanıcı hatası olması çok saçma ya oraya ben nasıl toz kaçırayım inşallah öyle bi şey demezler valla çok korkuyorum. Vatan bilgisayardan aldım ben orayı aradım ordan garantiye göndereceğim bakalım inşallah yaparlar

Geri
Yukarı