iPhone 11 hangi iOS sürümüne güncellenmeli?

AYTKNBYRK

Centipat
Herkese merhabalar arkadaşlar. Daha bugün yeni iPhone 11 satın aldım. İçerisinde iOS 14.6 yüklü olarak geldi. iOS15 ve 14.8 sürümlerine güncelleme seçeneğim var. iPhone 11 kullanıcıları, sizce hangi sürüme güncellemeliyim? Eski iPhone8 telefonum iOS15 güncellemesinde şarj ömrü ciddi kısalmıştı. Benim için önemli olan şey şarjın uzun gitmesi. Bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim, teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS 15.0.2 kullanın. Güncelleme yalnızca birkaç iyileştirme ya da yenilik için olmaz. İçerisinde ciddi güvenlik güncelleştirmeleri barındırır. FaceTime faciasını hatırlarsınız belki. Büyük bir açık yüzünden insanlar röntgenlenebiliyordu ve anında yamalandı program. iPhone 7'm olduğu halde her zaman en güncel olanı kullanmaktayım.

Önerileriniz için teşekkürler. iOS'un stabil olmadığı pek az sürüm gördüm; fakat şarj süresinin değişkenliği yadsınamaz. İphone 8'imde iOS15 şarj süremi bitirmişti resmen. Kullanıcısı olup "güncelledim, şarjı hızlı bitiyor" veyahut "önceki sürüm daha iyiydi-kötüydü" vs. diyecek var mıdır?

Önerileriniz için teşekkürler. iOS'un stabil olmadığı pek az sürüm gördüm; fakat şarj süresinin değişkenliği yadsınamaz. İphone 8'imde iOS15 şarj süremi bitirmişti resmen. Kullanıcısı olup "güncelledim, şarjı hızlı bitiyor" veyahut "önceki sürüm daha iyiydi-kötüydü" vs. diyecek var mıdır?
Bununla ilgili Reddit üzerinde makaleler var.

12 mini iOS 15.0.2 kullanmaktayım. Pil süresiyle ilgili bir sıkıntım olmadı çok şükür. En güncelini kurmanızı öneririm.

IOS’un püf noktası şarjı iyi giden sürüm bulduğun zaman mümkün mertebe onda kal. Üst sürüme geçip şikayet eden tonla insan var.

Geri
Yukarı