iPhone 11 için kırılmaz cam ve Kılıf önerisi

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, gece 11-12 gibi iPhone 11 siparişi vermeyi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz kırılcam cam ve kılıf önerilerine açığım.

Öneriniz için teşekkür ederim ama kılıf sizce de çok kaba durmuyor mu? Bir de bir telefona 8 bin TL verdikten sonra pintilik yapıp bu kadar ucuz bir kırılmaz cam takmak da istemiyorum yani biraz daha kaliteli olabilir mi?

Öneriniz için teşekkür ederim ama kılıf sizce de çok kaba durmuyor mu? Bir de bir telefona 8 bin TL verdikten sonra pintilik yapıp bu kadar ucuz bir kırılmaz cam takmak da istemiyorum yani biraz daha kaliteli olabilir mi?
Bence kaba durmuyor, şeffaf olduğu için telefonun orijinal rengini gösteriyor. O yüzden önerdim. Ayrıca bir kılıf en fazla ne kadar pahalı olabilir. Altın v.b olmadığı sürece.

Bence kaba durmuyor, şeffaf olduğu için telefonun orijinal rengini gösteriyor. O yüzden önerdim. Ayrıca bir kılıf en fazla ne kadar pahalı olabilir. Altın v.b olmadığı sürece.
Kılıf için pahalı dememiştim :) Kırılmaz cam için demiştim, daha kalitelisi olabilir gibisinden. Kılıf fiyatı normal sadece kaba gözüktü şeffaflık konusunda haklısınız.

Tüm telefonlarımda Zore marka kırılmaz nano cam kullandım. Hala da kullanıyorum. Size de tavsiye ederim. Üstteki arkadaşın önerdiği kılıf kaba görünüyor ama sadece köşeleri hafif şişkin. Gayet aynı kılıfı babam Iphone XR telefonunda kullanıyor. Ya da Buff marka ekran koruyucu da bakabilirsiniz.

Öncelikle yanlış anladığım için özür dilerim. Kırılmaz camın fiyatı normal bence.
Bana diğer markalara göre çok ucuz geldi, 80-100 TL kaliteli camlar gibi geliyor. O yüzden öyle söyledim yinede teşekkürler.
Spigen klıf;
Ve Buff ekran koruyucu,
Öneririm. Gerçekten çok sağlamlar.
Söylemeyi unutmuşum açıkçası HepsiJet ile sipariş vereceğim için ürünler yarın elimde olacak. Ondan dolayı Hepsiburada'dan sipariş vermek istiyorum kılıf ve koruyucuyu. Yoksa kaliteli gözüküyorlar aslında. Teşekkürler çok öneriler için.

Söylemeyi unutmuşum açıkçası HepsiJet ile sipariş vereceğim için ürünler yarın elimde olacak. Ondan dolayı Hepsiburada'dan sipariş vermek istiyorum kılıf ve koruyucuyu. Yoksa kaliteli gözüküyorlar aslında. Teşekkürler çok öneriler için.
Hepsburada'da aynı ürünler mevcut dostum.

Geri
Yukarı