iPhone 11 iOS 15.7'ye düşürme

Boşuna uğraşma, düşüremezsin. İmzalar kapalı.

1.png

Boşuna uğraşma, düşüremezsin. İmzalar kapalı.

Eki Görüntüle 1640147

Hocamın dediği gibi idevice central da da aynı şekil sadece 16.3 betasının güncellemesi duruyor.

15.6'nın imzaları açık ve düşürülüyor.

He anladım. Peki rica etsem, aşamalarını alt alta anlatabilir misiniz? Ya da bununla alakalı video varsa da atabilirsiniz?

Hocam size attığım siteyi ara ara kontrol edin. 15.6'nın güncellemesini gördüğünüzde buraya yazın yardımcı olayım. Dün açıktı ama bugün imzası kapatılmış.

Hocam cihazınız nedir öncelikle.
Cihazım iPhone 11.

Hocamın dediği gibi idevice central da da aynı şekil sadece 16.3 betasının güncellemesi duruyor.

Hocam size attığım siteyi ara ara kontrol edin. 15.6'nın güncellemesini gördüğünüzde buraya yazın yardımcı olayım. Dün açıktı ama bugün imzası kapatılmış.
He tüh peki o zaman imzası açık olduğunda yazarım.

Şimdi baktım attığınız siteye de. Cihazım iPhone 11 11’i seçtim belli birkaç sürümler ve imzaları çıktı ama çoğu ‘’NOT Signed’’ yazıyor, imzalı olanlarda ‘’Signed’’ yazıyor. Ama tam şu an iOS 15.6 RC (19G69) sürümünün imzası var. Benim için bu sürüm de olur. Peki bunu kurabilir miyim cihazıma? iTunes aracılığıyla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazım iPhone 11.

Şimdi baktım attığınız siteye de. Cihazım iPhone 11 11'i seçtim belli birkaç sürümler ve imzaları çıktı ama çoğu ‘'not signed" yazıyor, imzalı olanlarda ‘'signed" yazıyor. Ama tam şu an iOS 15.6 RC (19g69) sürümünün imzası var. Benim için bu sürüm de olur. Peki bunu kurabilir miyim cihazıma? iTunes aracılığıyla?

Hocam o zaman 15.6 ya geçersiniz. İsterseniz sonrasında 15.7 de yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o zaman 15.6 ya geçersiniz. İsterseniz sonrasında 15.7 de yapabilirsiniz.

iPhone 8 Plus ile denedim.15.6 sürümüne düşürdüm. Güncellemeleri kontrol ettirdiğimde iOS 16.2 geldi. İçime sinmediği için tekrar 16.2'ye yükselttim.

Ek olarak 3uTools, iTunes ile güncellemeleri kontrol ettim herhangi bir iOS 15.7 güncellemesine yükseltme bulunmuyordu.

Cihazım iPhone 11.

Şimdi baktım attığınız siteye de. Cihazım iPhone 11 11'i seçtim belli birkaç sürümler ve imzaları çıktı ama çoğu ‘'not signed" yazıyor, imzalı olanlarda ‘'signed" yazıyor. Ama tam şu an iOS 15.6 RC (19g69) sürümünün imzası var. Benim için bu sürüm de olur. Peki bunu kurabilir miyim cihazıma? iTunes aracılığıyla?

Hocam Discord adresi verdik diye yasak yedim. Naptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı