iPhone 11 ısınma ve pil sağlığı düşüşü

5 Aydır iPhone 11 kullanıyorum ve cihaz elimden düşmüyor diyebilirim genelde oyun ağırlıklı kullanıyorum ona rağmen pek ısınması olmuyor ve pil sağlığı %96 bence çok çok başarılı.

Ben de iPhone 11 kullanıcısıyım, aynı sorunları yaşamam halinde dönüş yapacağım. Bu süre içinde sorununuza bir çözüm bulabilirseniz lütfen bizi de bilgilendirin.
hocam 11 almayı düşünüyorum cihazdan memnun musun ısınma sorunu varmış bir kaç arkadaşta sende oluyor mu acaba
5 Aydır iPhone 11 kullanıyorum ve cihaz elimden düşmüyor diyebilirim genelde oyun ağırlıklı kullanıyorum ona rağmen pek ısınması olmuyor ve pil sağlığı %96 bence çok çok başarılı.
11 almayı düşünüyorum bende ne kadar süredir kullanıyorsunuz forum da bi kaç arkadaş ısınma sorunu var demiş ama oyunlar da falan ısınma yaşadınız mı

Güneş altında kaldığım zaman kısa süreli ısınma oluyor ki bu da çok normal. Kafana takılan ne varsa bana sorabilirsin.
Öncelikle yardımın benım için çok önemli bunun için teşekkür ederim.Xs max ile 11 arasında kaldım büyük ihtimal 11 alacagım her ne kadar kasası ve ekranı xs maxtan kötü olsada daha güncel daha performanslı ve 1500tl civarı daha ucuz.Çok oyun oynayan birisi degilim belki günde 2 saat falan pubg oynarım.Merak ettigim konu şu illa ki her telefon ısınır ama dedigim gibi forumda bazı arkadaşlar ınstagram da gezinirken bile sag tarafta rahatsız edici bi ısınma oldugunu söylüyor

Öncelikle yardımın benım için çok önemli bunun için teşekkür ederim. XS Max ile 11 arasında kaldım büyük ihtimal 11 alacagım her ne kadar kasası ve ekranı XS Max'tan kötü olsa da daha güncel daha performanslı ve 1500TL civarı daha ucuz. Çok oyun oynayan birisi degilim belki günde 2 saat falan PUBG oynarım. Merak ettigim konu şu illa ki her telefon ısınır ama dedigim gibi forumda bazı arkadaşlar Instagram'da gezinirken bile sag tarafta rahatsız edici bir ısınma oldugunu söylüyor

Hocam kesinlikle öyle bir şey yaşamadım. Yaşayan arkadaşları bilemem. Telefon canavar gibi yarı yolda asla bırakacağını düşünmüyorum. Kamerayı falan anlatmama gerek bile yok. Desen ki bana telefonda şikayetçi olduğun bir konu var mı? Tek diyeceğim internet kullanımı. Daha önce Android kullanırken 3GB kullanıyordum. Bunda 6 GB yetmiyor. Konum servisleri kapalı olduğu halde bile.
Aslan besleyen yemini düşünmez.

Hocam kesinlikle öyle bir şey yaşamadım. Yaşayan arkadaşları bilemem. Telefon canavar gibi yarı yolda asla bırakacağını düşünmüyorum. Kamerayı falan anlatmama gerek bile yok. Desen ki bana telefonda şikayetçi olduğun bir konu var mı? Tek diyeceğim internet kullanımı. Daha önce Android kullanırken 3GB kullanıyordum. Bunda 6 GB yetmiyor. Konum servisleri kapalı olduğu halde bile.
Aslan besleyen yemini düşünmez.
son olarak telefonu nereden aldın vatandan almayı düşünüyorum bi sorun olmazsa

Yeni konular

Geri
Yukarı