İPhone 11 kaç yıl gider?

• Konuyu başlatan Hirok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 21B
Kullanıma bağlı olarak 5-6 yıl gider çok sık ve yoğun kullanımda 3. yılda pili gitmeye başlar değişim sonrası bir 3 yıl daha gider.

Redmi Note 8 alın boşverin iPhone falan.
Katılıyorum. Gerek yok bence de 6 bin-7 bin TL para vermeye. Normal 3000 TL'lik telefonların da yaptığı gibi oyun oynar, fotoğraf çeker ve insanlarla konuşursun. iPhone 11 yerine bence daha güzel telefonlar var. Ben olsam almazdım, ama isteyenlere de birşey diyemem :).

Katılıyorum. Gerek yok bence de 6 bin-7 bin TL para vermeye. Normal 3000 TL'lik telefonların da yaptığı gibi oyun oynar, fotoğraf çeker ve insanlarla konuşursun. iPhone 11 yerine bence daha güzel telefonlar var. Ben olsam almazdım, ama isteyenlere de bir şey diyemem :).

Android bir telefonla iOS bir telefonu nasıl karşılaştırıyorsunuz anlamıyorum. Bakıyorsunuz işlemciye 8 Core diğeri 6 Core. RAM'e bakıyorsunuz biri 4 GB diğer 6. sonra yok Android daha iyi yok Xiaomi alın... Azcık araştırın bari işletim sistemlerini de öyle konuşun.

Katılıyorum. Gerek yok bence de 6 bin-7 bin TL para vermeye. Normal 3000 TL'lik telefonların da yaptığı gibi oyun oynar, fotoğraf çeker ve insanlarla konuşursun. iPhone 11 yerine bence daha güzel telefonlar var. Ben olsam almazdım, ama isteyenlere de birşey diyemem :).
Katılıyorum bir telefona bu kadar para verilmez fakat ben ironi yapmıştım :D.
Android bir telefonla iOS bir telefonu nasıl karşılaştırıyorsunuz anlamıyorum. Bakıyorsunuz işlemciye 8 Core diğeri 6 Core. RAM'e bakıyorsunuz biri 4 GB diğer 6. sonra yok Android daha iyi yok Xiaomi alın... Azcık araştırın bari işletim sistemlerini de öyle konuşun.
İroni yapmıştım imzamdan da belli zaten :).

Yahu aklı olan zaten bir telefona o kadar para vermez zaten. Diğer telefonlar da yeter. Onlar da kullanımına göre 4-5 yıl bu da 4-5 yıl gidiyor. Ne kadar mantıksız bu Türkiye halkı.
Katılıyorum bir telefona bu kadar para verilmez fakat ben ironi yapmıştım :D.

İroni yapmıştım imzamdan da belli zaten :).
İyi ki öyle yapmışsın :D.

Yahu aklı olan zaten bir telefona o kadar para vermez zaten. Diğer telefonlar da yeter. Onlar da kullanımına göre 4-5 yıl bu da 4-5 yıl gidiyor. Ne kadar mantıksız bu Türkiye halkı.

İyi ki öyle yapmışsın :D.

Türk halkında sorun yok o telefonun o fiyatta olmasını sağlayanlarda sorun var.

Geri
Yukarı