iPhone 11 kaç yıl güncelleme alır?

Samsung fanı? Yanıt verdiğim telefon konularına bakarak gerektiği zaman gereken telefonu önerdiğimi görebilirsiniz. Her zaman bu tür konularda iOS ve Android arasında tartışma çıkıyor. Android fanı herhangi bir insan görmedim ama iOS fanı her türlü insanı görüyorum.

iPhone 11'de çok ısınıyor? Hatta ve hatta tüm iPhone modelleri ısınıyor.

Ayrıca kör değilseniz boş yorum yapmayın. Konu sahibi S22'yi soruyor siz hala konudan uzaklaşmayın diyorsunuz kendini moderatör sanan üyelerden gibi gördüm sizi😁

S22 alması iPhone 11 gibi S22'nin yanında çöp kalacak bir telefonu almak gerçekten saçmalık olur.
Bunu söyleyip gidiyorum ve başka cevap vermem gereken bir şeyim yok. Konu sahibi de vazgeçmiş ve mantıklı seçimi yapıyor zaten.

iPhone 11 gibi fiyatının çık daha altında özellikler sunan bir telefon önermeniz asıl dizi fan yapıyor.
16 bin TL'ye değecek bir telefon değil sadece ekranıyla bile.

Tüm iPhone modelleri ısınıyor? 🤣 eline 14 Pro vereyim. Kamerayı aç 5dk boyunca fotoğraf çek. Isındırırsan helal olsun. 😃burada 11'i 0 öneren yok. Biz 11 ikinci el uygun fiyata alınabilir diyoruz. Senin gibi sorunlu cihaz önermiyoruz. 8 gen 1'in kronik sorunlu bir işlemci olduğunu senin gibi fanboylar hariç herkes kabul ediyor.

@GTX 1080 iPhone 11, S22'nin yanında çöp mu? Abartmasanız mi? Bakın iPhone 11 daha iyi demiyorum. Aralarında devasa fark yok.

Asıl çöp S22. Bunu bile göremiyor. 11'in ekranı ortalama bir ekran ve rakiplerin gerisinde kabul ama ben 11'in kamerada fırın gibi olduğunu hiç görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm iPhone modelleri ısınıyor? 🤣 eline 14 Pro vereyim. Kamerayı aç 5dk boyunca fotoğraf çek. Isındırırsan helal olsun. 😃burada 11'i 0 öneren yok. Biz 11 ikinci el uygun fiyata alınabilir diyoruz. Senin gibi sorunlu cihaz önermiyoruz. 8 gen 1'in kronik sorunlu bir işlemci olduğunu senin gibi fanboylar hariç herkes kabul ediyor.

Asıl çöp S22. Bunu bile göremiyor. 11'in ekranı ortalama bir ekran ve rakiplerin gerisinde kabul ama ben 11'in kamerada fırın gibi olduğunu hiç görmedim.
Peki şarja takarsan? Söyler misin? Şarja tak bi bak telefona 50 dakika şarja takıp bi arkasına dokun, görüntülü konuşurken telefonun sıcaklık değerlerine bak ve oyun oynarken sıcaklığa bak bak bakalım ısınıyor mu ısınmıyor mu.

Ben diyeceğimi dedim konu sahibi de S22'de karar kılmış. Daha istediğiniz karar yorum yapabilirsiniz ben diyeceklerimi belirttim.

Peki şarja takarsan? Söyler misin? Şarja tak bir bak telefona 50 dakika şarja takıp bir arkasına dokun, görüntülü konuşurken telefonun sıcaklık değerlerine bak ve oyun oynarken sıcaklığa bak bak bakalım ısınıyor mu ısınmıyor mu?

Oyunda ısınmayan cihaz var mı? Şarj ederken hızlı şarj cihazı kullandığında her cihaz ısınır. Burada anormal olan kamerada ısınması. S22 ile 5dk boyunca fotoğraf ve video çektim. Cihazın arka taraf fırın gibi oldu. Şu cihazı savunmak için teknoloji bilgisi kıt bir insan ya da fanboy olmak lazım. Benim gördüğüm sende ağır fanboyluk var.

Samsung fanı? Yanıt verdiğim telefon konularına bakarak gerektiği zaman gereken telefonu önerdiğimi görebilirsiniz. Her zaman bu tür konularda iOS ve Android arasında tartışma çıkıyor. Android fanı herhangi bir insan görmedim ama iOS fanı her türlü insanı görüyorum.

iPhone 11'de çok ısınıyor? Hatta ve hatta tüm iPhone modelleri ısınıyor.

Ayrıca kör değilseniz boş yorum yapmayın. Konu sahibi S22'yi soruyor siz hala konudan uzaklaşmayın diyorsunuz kendini moderatör sanan üyelerden gibi gördüm sizi😁

S22 alması iPhone 11 gibi S22'nin yanında çöp kalacak bir telefonu almak gerçekten saçmalık olur.
Bunu söyleyip gidiyorum ve başka cevap vermem gereken bir şeyim yok. Konu sahibi de vazgeçmiş ve mantıklı seçimi yapıyor zaten.

iPhone 11 gibi fiyatının çık daha altında özellikler sunan bir telefon önermeniz asıl dizi fan yapıyor.
16 bin TL'ye değecek bir telefon değil sadece ekranıyla bile.

Bir insan ancak kendine bu kadar güzel laf sokabilir, "Android fanı herhangi bir insan görmedim ama iOS fanı her türlü insanı görüyorum." kendine güzel kapak atmışsın! Tebrikler.
Kimin boş yaptığı da yeterince açık, bu uyarıları sadece moderatör arkadaşların yapabildiğini düşünmen de komik olmuş. Ve tekrarlıyorum kimin ne olduğu da ortada!

@Erenk1905 ben S22'ye çöp demem ancak iPhone 11'i de bu denli kötülemenin sebebini anlamadım.

S22 benim gözümde çöp bir cihaz. 18k TL para veriyorsun mobil veride 4 saat Wi-Fi'de 6 saat ekran süresi veriyor. Dışarıda S22 ile mobil veride bir gün geçirdiğinde şarj aleti ya da powerbank şart. Kamerada ısınmasıda ayrı bir saçmalık.

Geri
Yukarı