iPhone 11 kapalıyken bile ısınıyor

blockdz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Geçen günlerde iPhone 11 128 GB modelini aldım. Bu 4. haftası. Kullanmadığım halde aşırı ısındığını fark ettim. Telefonu kapatıp 10-15 dakika civarı bekledim ama ısınması hala geçmedi. Hard reset attım yine düzelmedi. Ne yapabilirim?

Bende iOS cihaz kullanmaya yeni başladım sayılır, tam hakim değilim. Çok fazla uygulama yüklediyseniz "arka planda yenileme" ayarlarına bakar mısınız? Son sorum olarak da şarj durumu nasıl hızlı mı tükeniyor?

Hocam iPhone 11'in bu bahsettiklerinizi tamamen karşılaması gerekiyor bahsettiğiniz gibi arka" planda yenileme" ile alakası yok batarya ile ilgili bir problemi var 0 ise servise götürün muhtemelen yenisini verirler.

Hocam iPhone 11'in bu bahsettiklerinizi tamamen karşılaması gerekiyor bahsettiğiniz gibi arka" planda yenileme" ile alakası yok batarya ile ilgili bir problemi var 0 ise servise götürün muhtemelen yenisini verirler.
3 Aydır Android kafasından çıkamadım😁. Ama teknoloji işi şans işi benim düşünceme göre. Beklemediğimiz yerden gelebiliyor hocam.

Eğer bir çözüm denemek istiyorsanız, tam DFU modu ile yazılımı yeniden yükleyin. Bu işlemde verilerinizi kaybedeceksiniz, haberiniz olsun. Eğer yazılımsal bir sorun ise bununla hallolur. Hallolmazsa teknik servis yolu gözüküyor demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı