iPhone 11 basit işlemlerde bile ısınıyor

Hellomyquestion

Decapat
Arkadaşlar 2 aydır iPhone 11 kullanıyorum. Şöyle bir sorum olacak, cihaz sürekli ısınıyor, yani ısınıyor derken oyunda vs. değil, tarayıcıda dolaşırken müzik dinlerken, Instagram Reels izlerken, bilenler bilir Chess diye küçük bir oyun var onda bile 5 dakika oynadıktan sonra telefon bariz ısıyı hissettiriyor. Aynı dertten mustarip olup çözüm bulan birileri var mı? Desteğinizi bekliyorum iyi Sosyaller…

Son düzenleyen: Moderatör:
iTunes üzerinden yazılımı sıfırdan yüklemenizi öneririm. Ben iPhone 11 kullanırken şarjda bakmadığım sürece saatlerce baksam bile ısınmıyordu.

Arkadaşlar 2 aydır iPhone 11 kullanıyorum. Şöyle bir sorum olacak, cihaz sürekli ısınıyor, yani ısınıyor derken oyunda vs. değil, tarayıcıda dolaşırken müzik dinlerken, Instagram Reels izlerken, bilenler bilir chess diye küçük bir oyun var onda bile 5 dakika oynadıktan sonra telefon bariz ısıyı hissettiriyor. Aynı dertten mustarip olup çözüm bulan birileri var mı? Desteğinizi bekliyorum iyi sosyaller…

Yedek alıp ITunes'dan dfu mod ile sıfırla.

Çözüm aldınız mı acaba bu şekilde bir de şöyle bir şey var; telefon Edge'de az çekmesi ısınmasına olanak sağlar mı?

Isınma yazılımsal bir sorun olabilir. Yazdığımı uyguladığında sorun çözülürse demek ki sorun yazılım kaynaklıdır ama sorun çözülmezse donanımsal bir sorun vardır ki bu durumda tek yapman gereken olay Apple destekten randevu alıp cihazı servise götürmektir.

Isınma yazılımsal bir sorun olabilir. Yazdığımı uyguladığında sorun çözülürse demek ki sorun yazılım kaynaklıdır ama sorun çözülmezse donanımsal bir sorun vardır ki bu durumda tek yapman gereken olay Apple destekten randevu alıp cihazı servise götürmektir.

Telefonda virüs olma ihtimali olabilir mi peki? Çok saçma şeyler okudum evham yapıyor da olabilirim.

Benimki de son zamanlarda ısınıyor. Şarjı da hüpletiyor. Bazen canı sıkılınca Widget'lar yüzünden ya da arka plan işlemleri yüzünden ısınıyorlar. Bir de şarjda kullanmamak, şarj olunca direkt çıkartmak falan lazım. Bugün bir yeniden başlattım. Daha iyi gibi. Hava durumu sürekli arkada çalışıyordu, onu fark ettim. Şu an yok oldu.

Benimki de son zamanlarda ısınıyor. Şarjı da hüpletiyor. Bazen canı sıkılınca Widget'lar yüzünden ya da arka plan işlemleri yüzünden ısınıyorlar. Bir de şarjda kullanmamak, şarj olunca direkt çıkartmak falan lazım. Bugün bir yeniden başlattım. Daha iyi gibi. Hava durumu sürekli arkada çalışıyordu, onu fark ettim. Şu an yok oldu.
İnanır mısın kapatıp açınca bende de bi süre çözülüyor

Geri
Yukarı