iPhone 11 mi iPhone 13 mü?

Hocam iPhone 13 ile S22 arasında bir seçim yaparsak 13 daha iyi değil mi her konuda?
Hayır değil. 13, özellikle gece çekimlerinde çuvallıyor.
Screenshot_20230805_212214_YouTube.jpg

Ya da telefoto:
Screenshot_20230805_212146_YouTube.jpg

Ayrıca iPhone 13 ana kamera çekimlerinde S22'ye göre daha kötü renk doğruluğu sunuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S22 ya da S23 alabiliyorken tavsiyem iPhone 13'e o kadar para vermemeniz.

Arkadaşlar selam. Şu an çalışıyorum ve Ekim'de üniversite açıldığında gideceğim. Evde kalıyorum. Size danışacağım şey telefon alacağım şu an 7 Plus kullanıyorum. Bende kamera hastalığı var o yüzden takığım iPhone. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Neyse uzatmadan asıl konuya geleyim. Eğer iPhone 13 alırsam parasız üniversiteme gideceğim yani ailemden alacağım. Ama 11 alırsam beni 3 ay idare edecek parayla gitmiş olacağım. 11-13 arasında kamera anlamında farklar var ve en önemlisi ise 11'in 2 yıllı güncelleme ömrü kaldı sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam konu başlığını görünce şaşırdım 😀 kamera için Samsung tarafında iPhone 13'ten çok daha ucuz olan S23 var kamerası çok iyidir illa iPhone alacaksanız iPhone 12 de alınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
11 artık alınmaz ömrünü doldurma aşamasına girdi. 13 alıp parasız da kalmak istemiyorsan paşa paşa Android alabilirsin :)

Yok hocam parasız kalmak sıkıntı değil aileden alacağız gene sadece parayla gitsem daha rahat olurdum ama 13 alacağım gibi.

Hocam konu başlığını görünce şaşırdım 😀 kamera için Samsung tarafında iPhone 13'ten çok daha ucuz olan S23 var kamerası çok iyidir illa iPhone alacaksanız iPhone 12 de alınabilir.

Sadece kamera değil mevzu IPhone'yi Android'e tercih etmem :D

Yok hocam parasız kalmak sıkıntı değil aileden alacağız gene sadece parayla gitsem daha rahat olurdum ama 13 alacağım gibi.

Sadece kamera değil mevzu IPhone'yi Android'e tercih etmem :D
O zaman 13 güzel cihaz al gitsin yani 11 kullanmış biriyim. Android'e geçtim. 65W hızlı şarj çok acayip. 120 hz ekran da bir o kadar güzel geliyor. iPhone 11'den sonra baya rahatlama geldi bana.

Biri 24.400 TL diğeri 38.500 TL. Sizce doğru bir karşılaştırma mı? Üstüne S22 kişisel görüşe göre değişse de daha iyi bence. Yine de uyguladıkları efektler falan kişiye göre değişebiliyor. Gidip inceleyebilirsiniz YouTube'dan.

Tabiikide 13 değil. Aynı fiyat olsalar %51'e %49 iPhone 13 alır ama bu fiyatta %90'a %10 S22 alınır.
Şimdi aklıma direk s23 alın bunu da iphone 13 le karşılaştırmayın hocam .

Geri
Yukarı