iPhone 11 mi iPhone 13 mü?

Android sadece LG kullandım oda 2017 de 2018'den beri iPhone kullanıyorum ve Android'e geçmeyi düşünmüyorum.

Yanlış bir karar verdiğinizi ben size en baştan söyleyeyim. Üniversite hayatınızı bence bir telefon için berbat etmeyin. 2. el alın bari.

Belirli bir telefona gerek yok son modelleri katmıyorum ama çevreme baktığımda bile çok açık.
20230702_223158.jpg

IPhone'un olayı daha iyi olması değil ki. Adamlar iPhone 15'te Type-C'ye geçiyor sizce konu donanımsal olarak iyi olmaması mı? Android'i 2.1 sürümden beri kullanmış biri olarak şunu çok rahat söyleyebilirim kalite denince direkt Apple derim. "akıllı" olarak da iPhone Android'den daha akıllı. Her şey tek elden çıkıyor ince ince yapıyor çünkü adamlar. 11'den Realme GT2'ye geçtim ve IPhone'da yaşamadığım akılsız telefon lan bu? diyebileceğim hatalar yaşıyorum. Söylediğim gibi hızlı şarj 65W iPhone 11 kullanırken yoktu ve bu cihazda 30 dakikada tam doluyor "ulan ne hızlı doluyor" diyorum her şarjdan alışımda. 120 Hz ekran mesela güzel ama aşırı lazım değil bana göre. Derler ya IPhone'un adı yeter. Harbiden öyle.
Fanboy değilim :)

Hocam ben buraya zaten iphonmu androidmi diye tartışmaya gelmedim anlamazlarki 7 Plus kullanıyorum şu anki Android'lerden bile kaliteli çekiyor bana göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Friendly fire...

Ama bu hala aynı kalitede olduklarını değiştirmiyor.
Konu sahibi maden iPhone istiyor o zaman 13 alın geçin. Ama hata ediyorsunuz benden söylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı