iPhone 11 mi iPhone 13 mü?

S22'ye bulaşmayın zaten de S23 çok iyi cihaz. 4 yıl ana sürüm güncellemesi de alacak. Ayrıca bataryası vs. de iyi gidiyor işlemcisi epey güçlü. Kamera tarafında tatmin etmeme imkanı yok. Bir Apple sever olarak kesinlikle S23'ü değerlendirin derim ancak illa iPhone diyorsanız 13. 11 ile arasında çok fark var.

Arkadaşlar selam. Şu an çalışıyorum ve Ekim'de üniversite açıldığında gideceğim. Evde kalıyorum. Size danışacağım şey telefon alacağım şu an 7 Plus kullanıyorum. Bende kamera hastalığı var o yüzden takığım iPhone. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Neyse uzatmadan asıl konuya geleyim. Eğer iPhone 13 alırsam parasız üniversiteme gideceğim yani ailemden alacağım. Ama 11 alırsam beni 3 ay idare edecek parayla gitmiş olacağım. 11-13 arasında kamera anlamında farklar var ve en önemlisi ise 11'in 2 yıllı güncelleme ömrü kaldı sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.
Üniversiteye parasız gideceğine ikinci el iPhone 13, 13 mini, 12, iPhone 11 Pro serisi gibi cihazlar al.

Yok hocam parasız kalmak sıkıntı değil aileden alacağız gene sadece parayla gitsem daha rahat olurdum ama 13 alacağım gibi.

Sadece kamera değil mevzu IPhone'yi Android'e tercih etmem :D

Kullandığınız Android telefonlar nelerdir?

Arkadaşlar selam. Şu an çalışıyorum ve Ekim'de üniversite açıldığında gideceğim. Evde kalıyorum. Size danışacağım şey telefon alacağım şu an 7 Plus kullanıyorum. Bende kamera hastalığı var o yüzden takığım iPhone. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Neyse uzatmadan asıl konuya geleyim. Eğer iPhone 13 alırsam parasız üniversiteme gideceğim yani ailemden alacağım. Ama 11 alırsam beni 3 ay idare edecek parayla gitmiş olacağım. 11-13 arasında kamera anlamında farklar var ve en önemlisi ise 11'in 2 yıllı güncelleme ömrü kaldı sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

iPhone 13 öneririm. Fakat illa iPhone almak zorunda değilsiniz Samsung'un amiral gemisi S serisi cihazları da alınabilir.

iPhone'un olayı daha iyi olması değil ki. Adamlar iPhone 15'te Type C'ye geçiyor sizce konu donanımsal olarak iyi olmaması mı? Android'i 2.1 sürümden beri kullanmış biri olarak şunu çok rahat söyleyebilirim Kalite denince direkt Apple derim. "Akıllı" olarak da iPhone Androidden daha akıllı. Her şey tek elden çıkıyor ince ince yapıyor çünkü adamlar. 11'den Realme GT2'ye geçtim ve iPhone'da yaşamadığım akılsız telefon lan bu?! diyebileceğim hatalar yaşıyorum. Söylediğim gibi hızlı şarj 65W iPhone 11 kullanırken yoktu ve bu cihazda 30 dakikada tam doluyor "ulan ne hızlı doluyor" diyorum her şarjdan alışımda. 120 hz ekran mesela güzel ama aşırı lazım değil bana göre. Derler ya iPhone'un adı yeter. Harbiden öyle.
Fanboy değilim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı