IPhone 11 mi Samsung Galaxy S22 mi?

Her açıdan değerlendirecek olursanız hangi telefonu tercih ederdiniz.

• Samsung Galaxy S22

Oy: 196 90,3%
  • iPhone 11

Oy: 21 9,7%

• Oy verenlerin toplamı
    217
iPhone 11 - S22.

Bu iki model ara bozan modellerdir. Herhangi bir şekilde iPhone 11 - S22 karşılaştırması yapıldığında kim hangi telefona olumlu bir yorum yaparsa onun fan boyu oluyor bir anda. Diğer telefonu destekleyen şahıs adeta karşısında ki kişiyi düşmanı olarak görüyor. Bir anda karşısında ki kişiye karşı savaş taktikleri geliştiriyor, onu nasıl mağlup edeceğini düşünüyor. Olay bir süre sonra telefon karşılaştırmasından çıkıp marka fan boyluğuna dönüyor. Yok sen onu kullan zaten, yok sen bu işi bilmiyorsun... Konu dağılıp gidiyor. Mümkünse her açıdan değerlendirerek yanıtlayın. iPhone 11'mi S22' mi? Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak şahsi tercihim S22 olurdu.
Hocam S22 daha önde.

iPhone 11 - s22.

Bu iki model ara bozan modellerdir. Herhangi bir şekilde iPhone 11 - S22 karşılaştırması yapıldığında kim hangi telefona olumlu bir yorum yaparsa onun fan boyu oluyor bir anda. Diğer telefonu destekleyen şahıs adeta karşısında ki kişiyi düşmanı olarak görüyor. Bir anda karşısında ki kişiye karşı savaş taktikleri geliştiriyor, onu nasıl mağlup edeceğini düşünüyor. Olay bir süre sonra telefon karşılaştırmasından çıkıp marka fan boyluğuna dönüyor. Yok sen onu kullan zaten, yok sen bu işi bilmiyorsun... Konu dağılıp gidiyor. Mümkünse her açıdan değerlendirerek yanıtlayın. iPhone 11'mi S22' mi? Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak şahsi tercihim S22 olurdu.

S22 konu kapanmıştır.

iPhone 11 - s22.

Geçen yine bu tarz konu açmıştım vs S22 aldım ve şu anki izlenimlerime göre çok iyi 3 saat falan Zelda oynadim Yuzu emulatorle 40 FPS aldım donanim olarak daha iyi zaten ısınma olarak hafif sicaklik hissediliyor arka kapaktan şarj konusunda herkes batarya cok gidiyor diyor ama 3 saat Zelda oynadım %43 kaldı kamera olarak ezip geçiyor bana göre tek sıkıntı Instagram'da düzgün çalışmıyor hafif donma hisleri falan oluyor IPhone'daki gibi smooth gecisler yok iPhone 11'in iyi yanlarını sayarsak stabilite si daha iyi olması ama S22 de oyle 2 yil sonra stabilitesi düşecek telefon değil 3 4 yıl sonra belki düşer.

Ekosistem için 11 çekilmez.
Neredeyse bozulana kadar iphone 7 kullandım ve bu yıl canıma tak etti gittim 14 pro aldım. işimi görseydi almazdım. tabi benim için alo desin yeter kafasında telefonla halledilecek günlük işlerimi yapıyordum. macbook pro, mac mini, apple tv, apple watch, airpods pro. ipad pro ve iphone sahibi biri olarak. ben çekerdim hocam. Sırf icloudtaki şifrelerim için bile kullanırım.

Denk olmayan iki modeli karşılaştırmak saçma olur. S22 tabii ki, iPhone 11 kullanan birisi olarak artık bu cihazın güncel olmadığını söylemek isterim. iPhone alınacaksa minimum 12 alınmalı.

Geri
Yukarı