iPhone 11 nasıl şarj edilmeli?

boragoktug

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
İlk defa iPhone kullanıyorum pil sağlığı için yüzde kaçta takıp çıkarmalıyım? Elimde orijinal Samsung S7 hızlı şarj özellikli şarj cihazı var onla şarj etsem bir sorun olur mu? Bazen çekilmez bir hale geliyor yaklaşık 3 saat sürüyor dolumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa iPhone kullanıyorum pil sağlığı için yüzde kaçta takıp çıkarmalıyım? Elimde orijinal Samsung S7 hızlı şarj özellikli şarj cihazı var onla şarj etsem bir sorun olur mu? Bazen çekilmez bir hale geliyor yaklaşık 3 saat sürüyor dolumu.

Android'den farklı bir mantık arama bunda. Daha hızlı ve sağlıklı dolum için internetinizi kapatın ve orijinal adaptör kullanın.

Bende iPhone 11 kullanıcısıyım.
Günde 1 kere şarja takıyorum.
Ve ayrıca bende Xiaomi'nin hızlı şarj aletiyle hızlı şarj etmeye çalıştım fakat maalesef 5W şarj almakta.
En sonunda 1 hafta önce Spigen'in bu ürününü aldım ve hızlı şarjın keyfini çıkarmaya başladım.
Not: 2 aydır cihazı aktif olarak kullanmaktayım ve pil sağlığım hala %100.

Bende iPhone 11 kullanıcısıyım.
Günde 1 kere şarja takıyorum.
Ve ayrıca bende Xiaomi'nin hızlı şarj aletiyle hızlı şarj etmeye çalıştım fakat maalesef 5W şarj almakta.
En sonunda 1 hafta önce Spigen'in bu ürününü aldım ve hızlı şarjın keyfini çıkarmaya başladım.
Not: 2 aydır cihazı aktif olarak kullanmaktayım ve pil sağlığım hala %100.

Peki spigen markasının 18W adaptörünü tavsiye eder misin fiyatıda makul gibi hem.

Peki spigen markasının 18W adaptörünü tavsiye eder misin fiyatıda makul gibi hem.

Ürünün bağlantısını atarsanız daha iyi olur.
Ama Spigen'i bilenler bilir kaliteli bir markadır.
Aslında ben Apple'ın 20W orijinal şarj aletini almayı planlıyordum fakat bir günde 50 TL zam geldi ve almaktan vazgeçtim.

Aslında ben Apple'ın 20W orijinal şarj aletini almayı planlıyordum fakat bir günde 50 TL zam geldi ve almaktan vazgeçtim.

Bende orjinalden yanayım fakat Apple 18W adaptöre 270 TL bir de ayriyeten kablo için para istiyince mantıksız geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı