iPhone 11 Ölü Piksel Sorunu

ismailuzay

Kilopat
Yer
MALATYA
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Arkadaşlar direk konuya gireceğim bugün Turkcell'den iPhone 11 aldım. Ancak kullanmaya başladıktan sonra ekranın alt kısmında göze çarpan bir sorun olduğunu gördüm ana ekrana dönüş çizgisi de değil. Sorum şu acaba bu normal mi yoksa sadece ölü piksel mi?

IMG_20200530_231103.jpg

IMG_20200530_231115.jpg

Bu arada o çizgi ekrandaki şeye bağlı olarak renk değiştirebiliyor ama ona rağmen belli oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar direk konuya gireceğim bugün Turkcell'den iPhone 11 aldım. Ancak kullanmaya başladıktan sonra ekranın alt kısmında göze çarpan bir sorun olduğunu gördüm ana ekrana dönüş çizgisi de değil. Sorum şu acaba bu normal mi yoksa sadece ölü piksel mi?

Eki Görüntüle 577888

Eki Görüntüle 577889

Bu arada o çizgi ekrandaki şeye bağlı olarak renk değiştirebiliyor ama ona rağmen belli oluyor.
Ölü piksele benziyor. Ürünün değişimini talep et.

Birkaç gün test et gözlemleyin devam ederse değişim talep edin gözle görülüyor çünkü.
Bunu tavsiye etmiyorum çünkü bir kaç gün geçince şimdi mi fark ettin derler işi uzaya bilir ne kadar erken davranırsa o kadar hızlı çözüme kavuşur bu konuda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı