İphone 11 Pil Sorunu

lilkagan

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar benim iPhone 11 Black 64 GB cihazım var 1 Ocak tarihinde aldım ancak bir sorunum var. 3U Tools programını indirdim ve sarj döngüsüne baktım şu an 350 ve benim pil sağlığım 88'e düştü bu normal mi? Bazen şarjım bir günü tamamlarken %20 artıyor bazen ise 1 günü tamamlayamıyorum 2. kez şarja takmak zorunda kalıyorum . Ben şarj döngüsünü 500'e tamamlasam ve sonra servise yollasam ücretsiz değişim olur mu garanti kapsamında çünkü. Kafamda ki olay bataryayı bitirip garanti ile ücretsiz değiştirmek böyle bir şey mümkün mü ?

500 döngüye kadar 80’in altına inerse garanti kapsamında değiştiriliyor ücretsiz bir şekilde.

Garantisi yeniliyor diye biliyorum ayısını başıma gelmişti her 4 ayda bir götürüyordum pil sağlığı hep yüksek kalıyordu.

Merhabalar benim iPhone 11 Black 64 GB cihazım var 1 Ocak tarihinde aldım ancak bir sorunum var. 3U Tools programını indirdim ve sarj döngüsüne baktım şu an 350 ve benim pil sağlığım 88'e düştü bu normal mi? Bazen şarjım bir günü tamamlarken %20 artıyor bazen ise 1 günü tamamlayamıyorum 2. kez şarja takmak zorunda kalıyorum. Ben şarj döngüsünü 500'e tamamlasam ve sonra servise yollasam ücretsiz değişim olur mu garanti kapsamında çünkü. Kafamda ki olay bataryayı bitirip garanti ile ücretsiz değiştirmek böyle bir şey mümkün mü?

%85 ile %100 pil saglıgı arasında %1'lik performans kaybı var pil saglıgı konusunu cok kafanıza takmanıza gerek yok.

Teşekkürler Peki ya 1 yılda 350 normal bir rakam mı 11 için
Ve bir sorum daha var şarj kablosu ve kulaklık bozuldu garanti kapsamında değiştirme imkanım var mı teşekkürler şimdiden

Teşekkürler Peki ya 1 yılda 350 normal bir rakam mı 11 için
Ve bir sorum daha var şarj kablosu ve kulaklık bozuldu garanti kapsamında değiştirme imkanım var mı teşekkürler şimdiden
Gayet normal 11 kullanıyorum telefonunuzu %20 ile %80 arası şarj etmeye çalısın ben öyle kullanıyorum 1 gün rahat yetiyor.

Geri
Yukarı