iPhone 11 pili normal mi?

Barış Turan

Hectopat
Merhaba. 2 hafta önce iPhone 11 aldım normal Instagram, Netflix vs izlesem ara ara 1 günü bile çok zor çıkarıyor, bu normal mi? Oyuna hiç girmiyorum 1 kere PUBG oynasam 15 dakika yüzde 10 şarj gidiyor. Parlaklık %40-50 seviyesinde oluyor.

Eğer şarjı yüzde 1 kadar bitiriyorsanız ve Full şarj etmiyorsanız veya şarjda oynuyorsanız normal.

Şarjı %20 altına düşmeden takıyorum ve tam şarj edip şarjda ellemiyorum.
Aramıza hoş geldin. Gayet normal. 🙂

Hocam Oppo'nun dandik bir telefonundan geçtim oyun oynasam bile 1 gün çıkaran telefondu ama performansı kötüydü yine iyi.
Normal değil dostum. 1 günü bile zor çıkartması garip. Bataryasında problem veya telefonda bir donanımsal sıkıntı olabilir. Garantiye yolla.

Az kullansam çıkarıyor ama WhatsApp Instagram vs kullanıp 1 günü zor görmek üzüyor garantiye yollamak sıkıntılı başka cihaz yok elimde.

Şarjı %20 altına düşmeden takıyorum ve tam şarj edip şarjda ellemiyorum.

Hocam Oppo'nun dandik bir telefonundan geçtim oyun oynasam bile 1 gün çıkaran telefondu ama performansı kötüydü yine iyi.

Az kullansam çıkarıyor ama WhatsApp Instagram vs kullanıp 1 günü zor görmek üzüyor garantiye yollamak sıkıntılı başka cihaz yok elimde.

Yüzde 20 az. Yüzde 40 altına düşmeden takman gerekli pil ömrü için. Ayrıca garantiye yollamana gerek yok git bir telefoncuya pilini değiştirt. Eğer şarj aletin Apple dışında bir marka ise yenisi al.

Şarjı 100'den 200'ye 8 saat ekran süresi veriyor şu an.

%20'ye .
Yüzde 20 az. Yüzde 40 altına düşmeden takman gerekli pil ömrü için. Ayrıca garantiye yollamana gerek yok git bir telefoncuya pilini değiştirt. Eğer şarj aletin Apple dışında bir marka ise yenisi al.

Telefonu 2 hafta önce aldım bir daha pilini değiştirtmek saçma geliyor. Pil sağlığı %100 iken böyleyse pil arızalı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır normal değil. iPhone 7 telefonumun şarjı bile 9 saat gidiyor.
Yeni pil takılmış iphone 7 kullanıyorum nereye 9 saat gidiyor? Keşke 9 saat gitse 5 saat ekran süresi verdi mi öpüp başıma koyuyorum. Günde 1-2 saat whatsapp, 1-2 saat sosyal medya, en fazla 1 saat kadar da müzik dinliyorum. Şarjı 20-25 kalmış oluyor akşamında. Bir köşeye koyup dokunmadan 9 saat şarjı gidiyor diyorsanız, ona bir şey diyemem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı