iPhone 11 Pro alınır mı?

carn

Kilopat
Makaleler
1
Bu telefonu almayı planlıyorum, aranızda kullanıcı deneyimlerini benimle paylaşacak olanlar paylaşırsa sevinirim.
Artı ve eksi yönleri var mı yok mu bilmek isterim.

Bu telefonu almayı planlıyorum, aranızda kullanıcı deneyimlerini benimle paylaşacak olanlar paylaşırsa sevinirim.
Artı ve eksi yönleri var mı yok mu bilmek isterim.

Şu an Apple iPhone 12 ile Amerika iPhone 11'lerin fiyati dustu ama Türkiye'de hala ayni isterseniz bekleyin oyle alin bir de guzel telefon üzmez.

Şu an Apple iPhone 12 ile Amerika iPhone 11'lerin fiyati dustu ama Türkiye'de hala ayni isterseniz bekleyin oyle alin bir de guzel telefon üzmez.
iPhone 12 düşünmeme nedenimi de söylemek isterim bu telefonun içinden sadece kablosu çıkıyor ve şarj aparatı ve kulaklık yok bundan dolayı iPhone 12 yi gözümden eledim. iPhone politikaları gerçekten can sıkıcı daha önceki çıkan iPhone 11 e bundan dolayı sıcak bakıyorum.

iPhone 12 düşünmeme nedenimi de söylemek isterim bu telefonun içinden sadece kablosu çıkıyor ve şarj aparatı ve kulaklık yok bundan dolayı iPhone 12'yi gözümden eledim. iPhone politikaları gerçekten can sıkıcı daha önceki çıkan iPhone 11'e bundan dolayı sıcak bakıyorum.

Hocam Xiaomi'nin ya da Samsung'un üst segment telefonları var onları düşündünüz mü?

iPhone 12 düşünmeme nedenimi de söylemek isterim bu telefonun içinden sadece kablosu çıkıyor ve şarj aparatı ve kulaklık yok bundan dolayı iPhone 12 yi gözümden eledim. iPhone politikaları gerçekten can sıkıcı daha önceki çıkan iPhone 11 e bundan dolayı sıcak bakıyorum.
Hocam 11 serisinde de kalktı şuan sipariş verirseniz belki eski seri gelir . Yeni üretim iPhone’ların hiç birinde kulaklık ve adaptör yok bunlar yok diye de alınmaz demeyin.

Size kötü bir haberim var şu anda bütün Iphone'ların içerisinden sadece şarj kablosu çıkıyor adaptör ve kulaklık tamamen kaldırıldı.

Hocam Xiaomi'nin ya da Samsung'un üst segment telefonları var onları düşündünüz mü?
Daha önce bir samsung faciası yaşadığım için samsung düşünmüyorum hocam. Daha doğrusu android tabanlı telefon düşünmüyorum. Sebebi ise belli bir zaman kullanımdan sonra telefonun dengesizleşmesi denilebilinir. Kullananlara saygım var ama maalesef bu sorunu daha önce yaşadığım için artık yaşamak istemiyorum.

Geri
Yukarı