iPhone 11 Pro alınır mı?

krasnyyy

Femtopat
Daha fazla  
1 senedir iPhone 11 Pro düşünüyorum, tasarım ve performans açısından oldukca başarılı boyutu tam istediğim gibi ele de oturuyor telefon. Ne büyük ne küçük tam ideal boyut. Güncelleme desteği ne kadar sürer bilgin var mı almak istiyorum artık?
Mevcut telefonum (Huawei P30 Pro) kesinlikle Android cihaz düşünmüyorum iPhone hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Hangi cihaz alınmalı? Kriterlerimi belirttim, tablet istemiyorum cebe ele sığacak 11Pro gibi telefon bakıyorum.

1 senedir iPhone 11 Pro düşünüyorum, tasarım ve performans açısından oldukca başarılı boyutu tam istediğim gibi ele de oturuyor telefon. Ne büyük ne küçük tam ideal boyut. Güncelleme desteği ne kadar sürer bilgin var mı almak istiyorum artık?
Mevcut telefonum (Huawei P30 Pro) kesinlikle Android cihaz düşünmüyorum iPhone hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Hangi cihaz alınmalı? Kriterlerimi belirttim, tablet istemiyorum cebe ele sığacak 11Pro gibi telefon bakıyorum.
Önermem. 11 pro zaten sıfır yok diye biliyorum, alacaksanız 2. el ki eskidi artık. 15 çıkacak siz daha 11 pro'ya yeni geçiş yapacaksınız. Birkaç sene kullanınca iphone 17 falan çıkar herhalde.

11 Pro'yu 1 yıldır düşünecek kadar istiyorsan ve hayalini kuruyorsan ve gerçekten beğeniyorsan al gitsin. iPhone'lar peynir ekmek gibi satılıyor 2-3 ay kullanır hevesin geçince kâr yaparak satarsın. Cihazdan memnun kalırsan yıllar boyu kullanırsın.

Ben almam. Özellikle P30 Pro gibi bir telefonum varsa hiç almam.
Büyük telefon sevmiyorum gram zevk almıyorum ve iphone kamerası bile daha iyi bu cihazdan tek iyi noktası zoom yapması p30pronun

Ben almam. Özellikle P30 Pro gibi bir telefonum varsa hiç almam.
Neden ki kamera olarak ve performans olarak 11 pro çok daha iyi

P30 Pro'dan pek geçilesi bir model değil. Ama geçmek istiyorsan şu an kullanıyorum soru alabilirim.
Yuvarlak kenarları var ve elde çok rahat kullanıyorsunsur diye tahmin ediyorum. Pil performansı nasıl üniversiteye gidicem almayı planlıyorum bakıcılığı falan cihazın birde nasıl

Büyük telefon sevmiyorum gram zevk almıyorum ve iPhone kamerası bile daha iyi bu cihazdan tek iyi noktası Zoom yapması P30Pro'nun

Neden ki kamera olarak ve performans olarak 11 Pro çok daha iyi

Yuvarlak kenarları var ve elde çok rahat kullanıyorsunsur diye tahmin ediyorum. Pil performansı nasıl üniversiteye gideceğim almayı planlıyorum bakıcılığı falan cihazın bir de nasıl

Kamerası daha iyi değil. Muadil kameralar. Bir de 11 Pro temiz bulmak kolay değil. Temiz diye alırsınız arka kapak değişmiş çıkar. Cam kırıkları yüzünden bir süre sonra piliniz şişer veya tamamen farklı bir sorun da olabilir. İşlemci farkını hissetmek de imkansız. Pil performansı, pil sağlığı yüksek ise bir günü çıkarır.
Alacaksanız bütçenizi toparlayın yeni çıkacak iPhone 15 serisinden bir cihaz alın.

Kamerası daha iyi değil. Muadil kameralar. Bir de 11 Pro temiz bulmak kolay değil. Temiz diye alırsınız arka kapak değişmiş çıkar cam kırıkları yüzünden bir süre sonra piliniz şişer.
İşlemci farkını hissetmek de imkansız.
Peki hangi iphone modelini önerirsiniz büyük telefon ve mini modelleri sevmediğimi göz önünde bulundurarak? Ne çok büyük ne çok küçük illa birine yakın olacaksa küçüğe yakın olması tercihimdir ama. Farketmiş olmanız gerek çok tasarıma önem veriyorum

Kamerası daha iyi değil. Muadil kameralar. Bir de 11 Pro temiz bulmak kolay değil. Temiz diye alırsınız arka kapak değişmiş çıkar. Cam kırıkları yüzünden bir süre sonra piliniz şişer veya tamamen farklı bir sorun da olabilir. İşlemci farkını hissetmek de imkansız. Pil performansı, pil sağlığı yüksek ise bir günü çıkarır.
Alacaksanız bütçenizi toparlayın yeni çıkacak iPhone 15 serisinden bir cihaz alın.
15 modeline bakmama sebebim ekranın içinde çentik beğenmiyorum

Peki hangi iphone modelini önerirsiniz büyük telefon ve mini modelleri sevmediğimi göz önünde bulundurarak? Ne çok büyük ne çok küçük illa birine yakın olacaksa küçüğe yakın olması tercihimdir ama. Farketmiş olmanız gerek çok tasarıma önem veriyorum

Ekran içinde çentik kamera fln absürt geliyor oyüzden bakmıyorum öyle cihazlara

Peki hangi iPhone modelini önerirsiniz büyük telefon ve mini modelleri sevmediğimi göz önünde bulundurarak? Ne çok büyük ne çok küçük illa birine yakın olacaksa küçüğe yakın olması tercihimdir ama. Fark etmiş olmanız gerek çok tasarıma önem veriyorum

Ekran içinde çentik kamera falan absürt geliyor o yüzden bakmıyorum öyle cihazlara

Hocam o halde düz iPhone 14 bakılabilir. Belki 13 serisine bakılabilir. Bu cihazlarda beğenmediğiniz çentikten yok. Şu an 2. el fiyatlarına bakıyorum ama asla fiyatlarını hak eden cihazlar değiller. Ucuz ilanların da ne olduğu belli değil. İki ucu şeyli değnek. O yüzden diyorum almışken en iyisini en son çıkanının sıfırını alın diye.

Çok güvendiğiniz bir satıcı bulursanız 11 Pro alabilirsiniz. Beğenmezseniz bir süre bütçe oluşturarak üstte yazdığım tasarımını beğendiğiniz modellerden birini alırsınız. Yine söylüyorum. Fiyatlarını hak etmiyorlar ama sizin isteklerinize göre daha iyisi de yok gibi görünüyor.

Büyük telefon sevmiyorum gram zevk almıyorum ve iphone kamerası bile daha iyi bu cihazdan tek iyi noktası zoom yapması p30pronun

Neden ki kamera olarak ve performans olarak 11 pro çok daha iyi

Yuvarlak kenarları var ve elde çok rahat kullanıyorsunsur diye tahmin ediyorum. Pil performansı nasıl üniversiteye gidicem almayı planlıyorum bakıcılığı falan cihazın birde nasıl

1 günü rahat çıkarıyor lakin ısınma sorunu var. Evet, tutuşu çok rahat ve kamerası cidden tatminkar.

Geri
Yukarı