IPhone 11 Pro alınır mı?

Bende XR kullanıyorum vallahi çok güzel çalışıyor hızı kamerası falan mükemmel. Belki ekranı biraz kötü ama olacak o kadar. iPhone 11 Pro çok güzel cihaz hem işlemcisi hem ekranı kamerası zaten güzel.

Kesinlikle. Uygun fiyat ve temiz olduktan sonra alınmaz diyen varsa gitsin S22 S23 Xiaomi filan alsın son model. Biz IPhone'a devam. :)

11 Pro güzel bir seçenek, Pro cihazlar her zaman daha Premium hissettiriyor fakat ben yine de iPhone 12 tercih ederdim. Sizin de aklınızda bulunsun.

Ben Android telefon ile karşılaştırmadım zaten, ben olsam üzerine koyar 14 Pro Max alırım.

Üzerine biraz daha koyup 15 serisini beklesin 14 Pro Max eskidi.

11 Pro güzel bir seçenek, Pro cihazlar her zaman daha Premium hissettiriyor fakat ben yine de iPhone 12 tercih ederdim. Sizin de aklınızda bulunsun.

Üzerine biraz daha koyup 15 serisini beklesin 14 Pro Max eskidi.
Neden bilmiyorum ama bana 12 tasarımı aşırı kötü geliyor. Onun haricinde çok güzel cihaz ama ben sevemedim gitti tasarımda hiç farklılık yok gibi 11 ile o yüzden.

Neden bilmiyorum ama bana 12 tasarımı aşırı kötü geliyor. Onun haricinde çok güzel cihaz ama ben sevemedim gitti tasarımda hiç farklılık yok gibi 11 ile o yüzden.

11'de kameralar alt altaylen 12'de çapraz. Bence yeterli bir fark :D

15 çıkınca 14'ü satıp 15'e geçebilir beklemeye gerek yok ama zaten arkadaş bütçesini sonradan ortaya koymuş bu gereksiz yoruma gerek var mı?

Nesi gereksiz, "ben olsam" 15 serisini beklerdim, konu sahibi zaten bütçesinin kısıtlı olduğunu belirtmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı