iPhone 11 alınır mı?

İyi telefon ama eğer ki Apple kullanmak istiyorum demiyorsan S20FE önerebilirim.
İkisinin özellikleri aşağı yukarı aynı ama S20FE'nin ekranı hem daha kaliteli hem de 120Hz.

Edit: Epey'de birazcık daha inceleme yaptım ve açık ara S20FE'nin daha iyi olduğunu fark ettim, şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyat farkı da acayip fazla.Eki Görüntüle 1202616

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Halihazırda zaten Android kullanıcısıyım telefonumdan da memnunum iPhone almayı düşünüyorum. iPhone diğer modelleri çok pahalı en çok tercih edileni 11 gibi.
Piyasa şartlarında alınabilecek en uygun iPhone.
64 GB kullanıyorum, bana yetiyor.
Ama kişiye göre değişir.

Sistem ne kadar kullanıyor?
iPhone 5 alanlar bile var ama senin yerinde olsam 12 mini alırım.

Aralarında fiyat farkı çok var ona bütçem yetmez.

Bu arada ben 11 tavsiye etmem, ekranı falan iyi bir telefon değil o fiyata alınmaz bence. 12 ya da 12 mini tercih edilebilir iPhone istiyorsanız, tabi bütçeniz varsa.

Telefonun ekranı IPS bir ekran. Piyasadaki en iyi panele sahip telefonlara sahip iPhone ekranları. Sadece çözünürlüğü düşük IPS panel gayet iyi kötü falan değil. Ayrıca 64 GB kullanımı kişiden kişiye göre değişir çok fazla fotoğraf, video çekmiyorsanız senelerce yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun ekranı IPS bir ekran piyasadaki en iyi panele sahip telefonlara sahip iPhone ekranları. Sadece çözünürlüğü düşük IPS panel gayet iyi kötü falan değil. Ayrıca 64 GB kullanımı kişiden kişiye göre değişir çok fazla fotoğraf, video çekmiyorsanız senelerce yeter.

Çok fazla fotoğraf video çeken birisi değilim ama sistem ne kadar yer kaplıyor acaba o da önemli.

iPhone 11 almayı düşünüyorum 64 GB mı 128 GB mı almalıyım? Arada çok fiyat farkı var. 64 GB yeterli olur mu? Yakınlarda indirime falan girer mi?

Ne için kullanacağınıza bağlı. Sosyal medya internet gibi şeyler için kullanacaksanız iPhone 11 gayet yeterli. Hatta iPhone 7 bile hala iş görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı