iPhone 11 Pro Max 512GB 18 Bin TL Olacak

O paraya Android telefon alıp, geri kalanıni vakıfa bağışlarım. Şimdi dürüst olalım, şov yapmaya gerek yok. Kendime PC alırım.

Bazen Türkçe özürlü olduğumu anlıyorum. Ne yazmışım ben, acaba anlayabilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya Android telefon alıp, geri kalanıni vakıfa bağışlarım. Şimdi dürüst olalım, şov yapmaya gerek yok. Kendime PC alırım.

Bazen Türkçe özürlü olduğumu anlıyorum. Ne yazmışım ben, acaba anlayabilen var mı?
İlk önce telefon alıp, geri kalanını bağışlarım dedin ve sonra aklına birden yeni PC özellikleri gelince, 360 dönüp PC alırdım dedin. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Az bile olmuş 18 bin TL ise 20-25 bin olacaktı ki saflar sıklaşsın Apple sevdalılarını daha iyi görürdük. Kendini İOS'e alıştım Android'te yapamam ayrıca bu daha stabil diye kandıranlar utansın. Eski telefonlarda sürünmeye devam etsinler. Halen sıfır Iphone 6s-7+ alınırmı diye konular açılmaya başlanır yavaştan.
5-6 bin TL olan S10 modellerine çöp diyenler yavaş yavaş geçmeye başlar artık Android dünyasına.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı