iPhone 13 Pro Max dünyanın en iyi akıllı telefonu seçildi

05801dc5c63e18748b8f9dec5af16772df59048f.jpeg

Girdiği testlerde üst düzey performans sergileyen iPhone 13 Pro Max, dünyanın en iyi akıllı telefonu seçildi.

DisplayMate tarafından yapılan testlerde iPhone 13 Pro Max'in renk doğruluğu, kontrast, yansıtma oranı gibi özelliklerin içinde bulunduğu en az 12 kategori test edildi. Girdiği her testte ''çok iyi'' veya ''mükemmel'' sonucu alan telefon, A+ harici bir puanlama almadı.

Bunun yanında teknik özelliklerin de en iyi performansı verdiği söylendi.

Bundan önceki telefon modellerinde iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max dünyanın en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü almıştı.

(MacRumors'tan)

Bana 23 bin TL ver bende olayım. (!)

Güzel fakat fiyatlar çok uçuk $1000 olan telefon 23.000₺.

Hayır 1900 dolar olan telefon 23, 1 TB lığı 1900 ya da 1700 belki 1800 de olabilir ama oralarda.
Telefon konusundada yıllardır Apple'ın geride olduğunu düşünürdüm, bir kere işletim sistemi çok yavandı bir özelliği Android'teki Bir marka yapınca marka adı için lazım da olsa getirmiyorlardı, iOS 14 ile bunu çözdüler, işlemciler yetersizdir bataryalar azdı ekranlar kötüydü, 3 yılda Android'i yakaladılar ve ezip geçtiler bence 13 serisi ile, helal olsun demek düştü bizlere de, ama ben asıl Huawei tarafını ve Samsung tarafını bekliyorum, Huawei işletim sistemini tamamladı şimdi telefona odaklanıcaktır, bir ara en iyi kamera onlardaydı, Samsung'ta AMD iş birliğinin ilk telefonu S22 gelecek, çok kızışacak ortalık bu sene bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
18 bin TL ile 23 bin TL arasında değişen fiyatları ile fiyatını hak etmeyen telefon. 1600 dolar telefon mu olurmuş.

Hak ediyor, önceden saçma telefonu en pahalıya satıyordu ona kızıyorduk, en iyisini yaparsa istediği fiyata satar.

Yeni konular

Geri
Yukarı