iPhone 11 Pro Max Alınır mı?

@toprox bana birisi gelip 7500 TL telefon alıcam dese IOS olması sıkıntı değilse git Iphone 11 al derim tabii 2020 yeni çıkacak Android telefonlara kadar.

"2020 yeni çıkacak telefonlara kadar" şurada 2 ay kalmış az daha sabretsin zaten para yine biriktirir 10000 tl lik telefon alır. Madem o kadar çıkmış

"2020 yeni çıkacak telefonlara kadar" şurada 2 ay kalmış az daha sabretsin zaten para yine biriktirir 10000 tl lik telefon alır. Madem o kadar çıkmış
2020'nin başında çıkmıyor yeni cihazlar. Mart/Nisan'ı bulur. Hatta Oneplus ve Google gibi üreticiler daha fazla bekleyebiliyor.

Kesinlikle hayır. Elinizdeki telefon eğer idare edebiliyorsa üst seviye iphone kesinlikle almayın (ben almıyorum direniyorum) 5G modellerini bekleyin. Alacağınız cihaz 1 yılda demode olmasın sizi üzmesin..

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle her şeyin mutlaka ucuz veya pahalı bir değeri vardır. Mesele iPhone pro max bu fiyatını hak ediyor mu? Yazılım Yönü ile öne çıksada rakiplerini bana göre çok fazla geçmiş değil. Kaldı ki son güncellemelerle beraber çok ciddi sıkıntıları da beraberinde getirdi. Bu noktada alınmasını şahsi düşüncem bu bedelle hak etmiyor. Yazılım sonrası hızlı ve sorunsuz olsa alınabilir di belki !!! Almadan önce rakip modelleri de çok iyi araştırın. Göreceksiniz ki daha uygun rakamlara çok daha mükemmel modeller bulmak mümkün. İphone maalesef çok geriden gider oldu...

Kesinlikle hayır. Elinizdeki telefon eğer idare edebiliyorsa üst seviye iphone kesinlikle almayın (ben almıyorum direniyorum) 5G modellerini bekleyin. Alacağınız cihaz 1 yılda demode olmasın sizi üzmesin..

Aynı şeyi yazacaktım, arkadaş benden önce davranmış. Iphone 11 ve öncesinde 5g desteği yok, 5g'nin yaygınlaşması eli kulağında. Operatörler biz hazırız, ihalenin açılmasını bekliyoruz diyor hatta. 5g'li Iphone'lar seneye çıkacak. 11'ler bir senede demode duruma düşecek. Ayrıca 5g ile 4g'nin farkı sadece 5g'nin daha hızlı olması değil. 4g ile yapılamayan bazı şeylerin de mümkün olacağı anlatılıyor yabancı internet sitelerinde.

Kimseyi inandırma borcum yok ben hala almam diyorum ki zaten bunu yaza yaza artık %1 bile alasım olsaydı onu da sağolun siz yok ettiniz. Bedava verilse zaten herkes alır çünkü cidden feci telefon sadece o fiyatı çok tartışmalı
Kardeşim karşındakiler oldukça boş yorum yapmış. Adamın belki işletim sistemi belki çentiği belki kapak tasarımı hoşuna gitmiyor parası var diye 11 Pro Max almak zorunda mı?

Kardeşim karşındakiler oldukça boş yorum yapmış. Adamın belki işletim sistemi belki çentiği belki kapak tasarımı hoşuna gitmiyor parası var diye 11 Pro Max almak zorunda mı?

Dinmiş savaş tekrar başlamasın nolur :) aman konu kilitlensin bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı