iPhone 11 Pro Max Alınır mı?

Kardeşim karşındakiler oldukça boş yorum yapmış. Adamın belki işletim sistemi belki çentiği belki kapak tasarımı hoşuna gitmiyor parası var diye 11 Pro Max almak zorunda mı?
"Karşındakiler oldukça boş yorum yapmış" diyeceğinize açıklasaydınız keşke. Çünkü öyle demeniz hem basit kaçıyor, hem de seviyenizi düşürüyor.
Buradaki sorun "paran olsa alınmaz mı?" Ama arkadaş almama sebebini açıklamamasına rağmen hâlen almam diyor.
Şuan "param olsa almam" diyen ( @Yiğitt35 hariç) çoğu kişinin parası olsa alacağını biliyoruz; bunun birçok örneğini canlı şekilde gördüm.
"Almak zorunda" diye bir tabir de kullanmadı kimse, dikkatli bakarsanız.

Ama arkadaş almama sebebini açıklamamasına rağmen hâlen almam diyor.
Şuan "param olsa almam" diyen ( @Yiğitt35 hariç)

Ben mi neden almam dediğimi açıklamamışım? Ona göre çünkü madde madde yazacağım istersen ;)

Şuan "param olsa almam" diyen ( @Bora Yiğit989 hariç) çoğu kişinin parası olsa alacağını biliyoruz; bunun birçok örneğini canlı şekilde gördüm.
Bende almam diye yazmıştım ve açıklamıştım sanırım ama benim gibi düşünmeyenleri biri Iphone 11 şu an alabilir demişti sanırım o yüzden küçük bir düzeltme 🙂

"Karşındakiler oldukça boş yorum yapmış" diyeceğinize açıklasaydınız keşke. Çünkü öyle demeniz hem basit kaçıyor, hem de seviyenizi düşürüyor.
Buradaki sorun "paran olsa alınmaz mı?" Ama arkadaş almama sebebini açıklamamasına rağmen hâlen almam diyor.
Şuan "param olsa almam" diyen ( @Yiğitt35 hariç) çoğu kişinin parası olsa alacağını biliyoruz; bunun birçok örneğini canlı şekilde gördüm.
"Almak zorunda" diye bir tabir de kullanmadı kimse, dikkatli bakarsanız.
İnsanlar her şeyi açıklamak durumunda değil bunun için ısrar etmeye gerek yok.

İnsanlar her şeyi açıklamak durumunda değil bunun için ısrar etmeye gerek yok.
O zaman alan kişilere de laf etmesine gerek yok :)
Saygılar.
Ben mi neden almam dediğimi açıklamamışım? Ona göre çünkü madde madde yazacağım istersen ;)
Sizi kastettim de artık bir önemi yok. Dediğiniz gibi boşa ısrara gerek yok; isteyen istediğini alabilir. Alanlara da gösteriş meraklısı demeye gerek yok :)

Çünkü iPhonedo Amerika’ da yaşıyor. 6000₺ fiyat etiketli olması gereken telefona 12000₺ vermiyor.
Aslinda daha da vahim. Oradakiler icin 1.000 birim o telefon. Asgari ucretleri de 1.500 birim. Asgari ucretli 20 gunluk maasiyla aliyor. Bizde 6 aylik maasla. Arada 2 degil 9 kat fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı