iPhone 11 Pro Max halen alınır mı?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm ilk öncelikle alacağım telefon 11 Pro Max yurt dışı telefon bataryasi orijinal ile değişmiş sağlığı 100, tek eksiği Face ID olmamasi benim için büyük bir sorun değil telefon 8500TL sizce şu anda alınır mı?

Kayıt meselesini nasıl halledeceksiniz? 2. bir telefon taşırım ya da eski bir iPhone alıp iCloud'u konfigüre ederim derseniz bu düpedüz konfor düşüşü. Önermem. Bütçeniz nedir?

Kayıt meselesini nasıl halledeceksiniz? 2. bir telefon taşırım ya da eski bir iPhone alıp iCloud'u konfigüre ederim derseniz bu düpedüz konfor düşüşü. Önermem. Bütçeniz nedir?
kalan 4 ay xsmax kullanıyorum ve iphone alacam bütçemde 10 11i aşmayacak şekilde
Aleyküm selam, bence alma hem eski hem de ikinci el. Ben ikinci ele pek iyi bakmıyorum. Sıfır bir telefon daha iyi olur.
İkinci el TR garantili S20FE alırım daha mantıklı.

kalan 4 ay xsmax kullanıyorum ve iphone alacam bütçemde 10 11i aşmayacak şekilde
Mantıksız. XS Max kullanmaya devam edin, ilerliyen süreçte bütçenizi arttırıp iPhone 12 gibi modellere geçebilirsiniz. XS Max'den 11 Pro Max'e geçmek mantıksız demiyorum, model öznelinde en büyük sıçrama bu iki model arasında yapıldı zaten, mantıksız olan yurt dışı modele geçip, kalan 4 ay boyunca başka bir telefon kullanmak.

Mantıksız. XS Max kullanmaya devam edin, ilerleyen süreçte bütçenizi arttırıp iPhone 12 gibi modellere geçebilirsiniz. XS Max'den 11 Pro Max'e geçmek mantıksız demiyorum, model öznelinde en büyük sıçrama bu iki model arasında yapıldı zaten, mantıksız olan yurt dışı modele geçip, kalan 4 ay boyunca başka bir telefon kullanmak.

Düz 12 tavsiye eder misiniz ya da 13?

Ve yanlış değilsem yeni çıkan yasaya göre yurt dışı telefonlar artık 1 sene kullanilabilecek çift simliler bu konu hakkında bilginiz var mı?

Yurt içi olması şartıyla evet. 12 ile 13 arasındaki fiyata bağlı olarak ikisinden birisi tercih edilir.

Geri
Yukarı