iPhone 11 Pro Max kullanılmadığı halde ısınıyor

Pilin servis düzeyinde olduğunu biliyorum ama beni idare ettiği için değiştirmeyeceğim eğer çok ısınmazsa bir şey olur mu?

Dostum benim eski 6S im vardı özür dilerim eski olaylardan anlatıyorum çünkü yıl 2020 pil servis yazıyordu bir gece taktım sabah pil şişmişti telefon açılmadı gittik bir telefoncuya adamda aklı sıra orijnal parası alıp yan sanayi takmış öbür sabah bir uyandım odam duman kokuyor telefondan siyah siyah duman çıkıyor bence 11Pro Max gibi bir telefonu riske atma.

Dostum benim eski 6S im vardı özür dilerim eski olaylardan anlatıyorum çünkü yıl 2020 pil servis yazıyordu bir gece taktım sabah pil şişmişti telefon açılmadı gittik bir telefoncuya adamda aklı sıra orijnal parası alıp yan sanayi takmış öbür sabah bir uyandım odam duman kokuyor telefondan siyah siyah duman çıkıyor bence 11Pro Max gibi bir telefonu riske atma.

Zaten orijinal dışında yapmam şişerse direk yetkili servise götürmeye çalışırım ama Niğde'de Apple mağzası falan yok bildiğiniz yetkili varsa söyler misiniz? Hem şu an değiltirmem.

Zaten orijinal dışında yapmam şişerse direk yetkili servise götürmeye çalışırım ama Niğde'de Apple mağzası falan yok bildiğiniz yetkili varsa söyler misiniz? Hem şu an değiltirmem.

Apple yapmıyor diyor çok kişi şimdi gülüceksiniz ama FPPRO servise gönderin adamlar TikTok videosuda çeker telefonunuza :D

Olabilir ama onlar çok ister şu anda servis düzeyinde şişmediği sürece sıkıntı olur mu?

Hocam sen diyorsan benim elim dayanıyor sıkıntı olmaz benim içinde olmaz ama pil sağlığı düştükce telefon aniden kapanabiliyor pil artık sıcaktan patlayabiliyor ki zaten FPPRO gibi sağlam mal satan yer bulamazsınız sadece pil değiştiği için iOS 16 güncellemesinden sonra bir hata alırsınız ama o hatanın kimseye zararı yoktur fiyatları hakkında pek bir bilgim yok ama 1.5 2 k bandındadır.

@BkKDurak
Hocam IPhone 11 Pro’dan yola çıkarak söyleyeyim, cihaz kullanılmadığı zaman çokta ısınmıyor ancak sanırsam birazda havalardan kaynaklı kullanırken çok ısınıyor özelikle arabada konum bakarken ve yolda yürürken hava güneşliyse ama bekleme durumunda benim cihazımda ısınma sorunu mevcut değil.

Pil 79 Niğde'de yaşıyorum ve el yakacak kadar olmasa da ısınıyor kapalıyken ve güneş ışı doğrudan almıyor.

Bataryayı değiştirip orijinal batarya taktır. Buna rağmen aşırı ısınma olursa yedek alıp sıfırla. Yaşadığın ısınma havalar ya da iOS 16 kaynaklı olabilir.

Geri
Yukarı