iPhone 11 Pro'da 4 dakikada %1 şarj gidiyor

Instagram en çok şarj yiyen uygulamalardan, ben uykudan yeni uyanmıştım pek kavrayamamışım. Aslında hiçbir şey yapmadan yüzde yüz yapıp yüzde sıfıra ne kadarda geldiğini hesaplayabilirsiniz. 7 saat alıyorsanız normal zaten.
Bu 6.30 saat aldığım gün, rahat 4.5 saat İnstagram kullandım bu arada.

Bu 6.30 saat aldığım gün, rahat 4.5 saat İnstagram kullandım bu arada.
Günün sonunda 4.5 saat Instagram kullanabilmişsen hiçbir sıkıntısı yoktur. Kaçtan kaça düştüğünü veya ciddi şarj süresini Ayarlar'daki pil sekmesinden almak işe yaramıyor ya.
O sekme çok garip işliyor. Araştırdığımda yok günün sonunda(00.00) başlıyor falan. Kafamı karıştırdı artık sallamadım ben de.

Günün sonunda 4.5 saat Instagram kullanabilmişsen hiçbir sıkıntısı yoktur. Kaçtan kaça düştüğünü veya ciddi şarj süresini Ayarlar'daki pil sekmesinden almak işe yaramıyor ya.
O sekme çok garip işliyor. Araştırdığımda yok günün sonunda(00.00) başlıyor falan. Kafamı karıştırdı artık sallamadım ben de.
Yani değerlerim normal gibi. Gene sıfırlasam zararı olur mu?
Telefonu 86 iken şarjdan çıkarıp 7 saat sonra açıp 91 olmadı normal mi?
@326001 dostum iPhone 11 kullanıyorum birkaç gün önce şarj artma olayını ben de yaşadım. Telefon boşta şarj yemesin diye gece kapatıp uyumuştum sabah kalktıgımda %5 artmıştı. Pil saglıgım %100.
Bende de tam 5 artmış. 86 idi 91 oldu.

Yani değerlerim normal gibi. Gene sıfırlasam zararı olur mu?
Telefonu 86 iken şarjdan çıkarıp 7 saat sonra açıp 91 olmadı normal mi?
Sıfırlarsan için rahat eder. Şu anlık gereksiz gibi ama çünkü cidden normal @Lord Raiden 'in dediği gibi.
O şarj mevzusu benim iPhone'da da iPad'de de oldu. iOS 14'ten sonra olduğunu hatırlamıyorum.

İçim rahat etsin ya. Zararı olur mu?
Olmaz aksine telefon rahat eder. İlk bir gün içinde arka planda indexlenme olacağı için belki ekran süresi biraz azalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı