iPhone 11 Pro'ya 64 GB yeter mi?

Deniz86

Centipat
Arkadaşlar size danışmak istediğim konu iPhone hafızası bildiğimiz üzere IPhone'lar çok pahalı ve 11 Pro modelinin 128 GB versiyonu da yok bu nedenle 64 GB veya 256 GB alabiliyoruz ve arada 2 bin TL fark var. Size sorum ise bana 64 GB yeterli mi olacağıdır şu an kullandığım telefon 32 GB işimi görüyor ve çok fazla oyun da oynamam fotoğraf deseniz 350 400 fotoğraf vardır en fazla ama iPhone kullanıcıları yetersiz olduğunu söylüyor sizce ne yapmalıyım?

Tam bir pazarlama kurnazlığı. Yani 256 gb yerine 128 üretselerdi 1000 lira üstüne koyup millet 128 gb olan modeli alacaktı Apple da o kadar kar edecekti. Ama millet 64 gb hafızayı yetersiz bulup bir üst modeli almak zorunda olacağı için 128 yerine 256 gb üretip daha fazla kar edecekler.

Yanlış bilgilendirme
Arkadaşlar size danışmak istediğim konu iPhone hafızası bildiğimiz üzere IPhone'lar çok pahalı ve 11 Pro modelinin 128 GB versiyonu da yok bu nedenle 64 GB veya 256 GB alabiliyoruz ve arada 2 bin TL fark var. Size sorum ise bana 64 GB yeterli mi olacağıdır şu an kullandığım telefon 32 GB işimi görüyor ve çok fazla oyun da oynamam fotoğraf deseniz 350 400 fotoğraf vardır en fazla ama iPhone kullanıcıları yetersiz olduğunu söylüyor sizce ne yapmalıyım?
Müzikleri indirmiyorsanız, film indirmiyorsanız, 300-400 fotoğrafınız olursa çok bir sıkıntı çekeceğiniz düşünmüyorum. Eğer ileride bir depolama sorunu yaşarsanız fotoğrafları SD karta atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google drive 15 GB, Yandex 10 GB eğer yetmezse birde onedrive indir 5 GB. Bütçeniz yetmiyorsa bulut sistemlerinden faydalanırsınız. Google'da 100 GB alan aylık 5 TL gibi cüzi miktarda satılıyor. :D

Eğer buluta yedeklemekle uğraşamam derseniz telefonlara direkt takılan flaş bellekler var, ilerde ondan alıp lazım oldukca dosyalarınızı oraya atarsınız.

Bana kalırsa yüksek GB almak mantıklı değil, çünkü linkte ki gibi bir ürün alınırsa veya depolama alanı alınırsa yüksek GB'a verilen para ile aynı hesaba geliyor kanaatimce.

Merhaba eğer bir PC sahibi isen çok rahat şekilde verilerini aktarabilirsin ki yetmediği durumda Apple üzerinden Online Cloud yani depolama alanı satın alabilirsin.
Ben de iPhone almayı düşünüyorum bu hafta içinde sence iPhone 11 mi almalıyım yoksa Pro mu sen aralarında nasıl bir fark olduğundan dolayı Pro modelini tercih edeceksin? Cevaplarsan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı