iPhone 11 satılıp Galaxy S23 geçilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ekran sizin için çok sıkıntıysa S23 alın.

Bende katılıyorum bu yorumunuza ekranı çok kötü değil, rakipleri kadar iyi de değil. VR gözlüklerle kullanılmadığı taktirde çok sorun yaratacak bir panel değil.

Bende katılıyorum bu yorumunuza ekranı çok kötü değil, rakipleri kadar iyi de değil. VR gözlüklerle kullanılmadığı taktirde çok sorun yaratacak bir panel değil.

Hatta şöylede bir durum var, örneklemek gerekirse iphonedo. iPhone 11 derinlemesine inceleme yaparken bazı noktalara değinmiş. Link bırakacağım bence izlemelisiniz.
Papağan gibi internet çıbanlarının söylediklerini tekrar etmeye gerek yok bence de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Adam 11 harika süper bir cihaz ya da 11 alınmalı demedi. 11'in ekranı iddia edildiği gibi kötü bir ekran değil dedi. 11'in zaten şu anda bulunduğu fiyatı hak etmediğini bu forumda herkes biliyor. Adamı 11'in ekranından dolayı fanboy yapıyorsun. Ama her ne hikmetse kronik sorunlu işlemcili cihaz önerip kendini komik duruma düşürüyorsun. S22'nin ısınma ve batarya konusunda sıkıntılı olduğu ortada iken S22 önermek fanboyluk olmuyor mu?

Adam 11'in ekranı S23'ten daha iyi dememiş. 11'in ekranı rakiplerinin gerisinde olmasına rağmen günümüz için yeterli olduğunu söylemiş. Gerçekten şaka gibisiniz.

Adam 11 harika süper bir cihaz ya da 11 alınmalı demedi. 11'in ekranı iddia edildiği gibi kötü bir ekran değil dedi. 11'in zaten şu anda bulunduğu fiyatı hak etmediğini bu forumda herkes biliyor. Adamı 11'in ekranından dolayı fanboy yapıyorsun. Ama her ne hikmetse kronik sorunlu işlemcili cihaz önerip kendini komik duruma düşürüyorsun. S22'nin ısınma ve batarya konusunda sıkıntılı olduğu ortada iken S22 önermek fanboyluk olmuyor mu?

Adam 11'in ekranı S23'ten daha iyi dememiş. 11'in ekranı rakiplerinin gerisinde olmasına rağmen günümüz için yeterli olduğunu söylemiş. Gerçekten şaka gibisiniz.

Kronik sorun ne demek biliyor musun? 8 gen 1 fazla pil tüketiyor bunu hepimiz biliyoruz zaten. Biz bunu kalkıp 25-30K'ya önermiyoruz, 17K'ya katiyen daha iyi bir telefon yok. Şaka gibi olan sensin, daha geçen ki aylarda bütün Xiaomi'nin kamerası leş diyen sen değil miydin? :D

Kronik sorun ne demek biliyor musun? 8 gen 1 fazla pil tüketiyor bunu hepimiz biliyoruz zaten. Biz bunu kalkıp 25-30K'ya önermiyoruz, 17K'ya katiyen daha iyi bir telefon yok. Şaka gibi olan sensin, daha geçen ki aylarda bütün Xiaomi'nin kamerası leş diyen sen değil miydin? :D

Sen benim bugüne kadar iyi bir kamera dendiğinde Xiaomi önerdiğimi hiç gördün mü? Xiaomi'nin kamerasını genel olarak beğenmiyorum. Xiaomi'yi ne amaçla önerdiğimi yazdıklarımı iyi okursan anlarsın. S22 olayına gelince sizde anlama sorunu mu var yoksa ben mi anlatamıyorum? 8 gen 1 sorunlu bir işlemci. İnsanların kaçtığı, uzak durduğu 8 gen 1'li cihazı bu fiyatta daha iyisi yok diye önermek ya akıl tutulmasıdır ya da fanboyluktur. Şaka gibi olan sizsiniz.

Sen benim bugüne kadar iyi bir kamera dendiğinde Xiaomi önerdiğimi hiç gördün mü? Xiaomi'nin kamerasını genel olarak beğenmiyorum. Xiaomi'yi ne amaçla önerdiğimi yazdıklarımı iyi okursan anlarsın. S22 olayına gelince sizde anlama sorunu mu var yoksa ben mi anlatamıyorum? 8 gen 1 sorunlu bir işlemci. İnsanların kaçtığı, uzak durduğu 8 gen 1'li cihazı bu fiyatta daha iyisi yok diye önermek ya akıl tutulmasıdır ya da fanboyluktur. Şaka gibi olan sizsiniz.
Anlamamakta ısrarcısın anlaşılan...

Hocam ön yargılı yaklaştıkları için pek bir şey anlamamışlar. Bu durumda geçen yazdıklarım beni haklı çıkarıyor. Kendilerine pek de cevap vermek istemiyorum, bu yüzden Samsung paralarını fazla yatırmış. Bu kadar markaya tapmaya gerek yok bence. Düşünerek yapılmış yorumlar değil arkadaşların yazdıkları da zaten!

Hocam anlamayan arkadaşlara bir şeyler anlatmaya çalışmayın, anlamak istediklerini anlıyorlar sadece. Kendilerini düşürdükleri durum acınası farkında değiller!

Siz daha kronik sorunu cihazı önermeye devam edin, Samsung Galaxy S22 de fiyatını hak etmiyor. Bunula birlikte insanlar bir de bu kronik sorun yaşamaktalar. Gözlerinize ne takıyorsunuz bilmiyorum ama gerçekleri göremiyorsunuz. iPhone 11'i övmüyorum ben orada.
Yorumları okuyup anladığınızdan emin olun lütfen! Bir fan beğenmedim Emoji'si atmış komik :D

O kadar anlamıyorsunuz ki yorumunuz her şeyi açıklıyor kısacası.
Kendinizi soktuğunuz durum o kadar acınası ki, Samsung'u savunmak yerine kendinizi geliştirmelisiniz! Tapmayın bu kadar!

Hocam ön yargılı yaklaştıkları için pek bir şey anlamamışlar. Bu durumda geçen yazdıklarım beni haklı çıkarıyor. Kendilerine pek de cevap vermek istemiyorum, bu yüzden Samsung paralarını fazla yatırmış. Bu kadar markaya tapmaya gerek yok bence. Düşünerek yapılmış yorumlar değil arkadaşların yazdıkları da zaten!

Hocam anlamayan arkadaşlara bir şeyler anlatmaya çalışmayın, anlamak istediklerini anlıyorlar sadece. Kendilerini düşürdükleri durum acınası farkında değiller!

Siz daha kronik sorunu cihazı önermeye devam edin, Samsung Galaxy S22 de fiyatını hak etmiyor. Bunula birlikte insanlar bir de bu kronik sorun yaşamaktalar. Gözlerinize ne takıyorsunuz bilmiyorum ama gerçekleri göremiyorsunuz. iPhone 11'i övmüyorum ben orada.
Yorumları okuyup anladığınızdan emin olun lütfen! Bir fan beğenmedim Emoji'si atmış komik :D

O kadar anlamıyorsunuz ki yorumunuz her şeyi açıklıyor kısacası.
Kendinizi soktuğunuz durum o kadar acınası ki, Samsung'u savunmak yerine kendinizi geliştirmelisiniz! Tapmayın bu kadar!
Gün içinde telefonu 4-5 saat kullanan, bağımlı olmayan kişiler için 8 Gen 1'in neresi sorunlu olabiliyor acaba? Sen o fiyat bandında iPhone 13 Pro gibi çeken, kamera havuzunun bile paslanmaz çelik olduğu telefon bulduğun zaman ben de S22 önermeyeceğim.

@676236 sebep belirtmek yerine sadece Samsung'u savunuyor diyip duruyorsun, durmadan hakaret ediyorsun. Bu durumda siz iPhone'u savunuyor ve tapıyor oluyorsunuz! O kadar tapıyorsunuz ki hala IPS LCD, 28ms ve 326 PPI ekranı övüyorsunuz. Kötü olduğunu asla kabul edemezsiniz! S22 fiyatını hak etmiyor demişsin, ne alalım o zaman? Maksimum 10.000 lira etmesi gereken telefona 18.000 lira verip iPhone 11 mi alayım? Ben senin yaptığın gibi sana hakaret edip kendimi küçük düşürmek yerine mantıklı delillerle cevap verip aklı başında bir insan olduğumu göstereceğim :)

Gün içinde telefonu 4-5 saat kullanan, bağımlı olmayan kişiler için 8 gen 1'in neresi sorunlu olabiliyor acaba? Sen o fiyat bandında iPhone 13 Pro gibi çeken, kamera havuzunun bile paslanmaz çelik olduğu telefon bulduğun zaman ben de S22 önermeyeceğim.

@676236 sebep belirtmek yerine sadece Samsung'u savunuyor deyip duruyorsun, durmadan hakaret ediyorsun. Bu durumda siz IPhone'u savunuyor ve tapıyor oluyorsunuz! O kadar tapıyorsunuz ki hala IPS LCD, 28ms ve 326 PPI ekranı övüyorsunuz. Kötü olduğunu asla kabul edemezsiniz! S22 fiyatını hak etmiyor demişsin, ne alalım o zaman? Maksimum 10.000 lira etmesi gereken telefona 18.000 lira verip iPhone 11 mi alayım? Ben senin yaptığın gibi sana hakaret edip kendimi küçük düşürmek yerine mantıklı delillerle cevap verip aklı başında bir insan olduğumu göstereceğim :)

Yaptığım yorumları o kadar anlamıyorsunuz ki, aynı şeyleri tekrar etmek istemiyorum gerçekten.
Sizin kullandığınız sözcükleri size kullandığımda hakaret oluyorsa, sizde hakaret etmiş oluyorsunuz. Ben iPhone 11'i övmüyorum cihazı yeterince iyi biliyorum. Kalın çerçeveli olduğu için tercih etmediğimi bile söyledim. Ekranı kötü değil ama rakipleri kadar iyi değilden ne anladığınız önemli. Ama onu bile anlamamakla beraber saçma yorumlarınıza devam ediyor ve egonuzu kullanıyorsunuz! Ve yorumlarınızda delil göremiyorum!
Kendinizi aklamak için de günlük kullanımda yazmışsınız, insanların nasıl kullandığını nereden biliyorsunuz neye dayanarak böyle bir veri paylaşabiliyorsunuz?

Son düzenleme:
Kesinlikle geçilir, 14 Pro yerine bile tercih ederdim şahsen. iPhone 11'den S21'e bile geçmek çok mantıklı olur.

Yanıtladığım yoruma disslike atanlar olmuş lakin 11'den S21 5G modeline geçmiş biri olarak konuşuyorum. Hem batarya konusunda, hem ekran hızı hem de kamera açısından iPhone 11'e fark atacak bir telefondur kendisi. iPhone fanlığı yapmanın bu zamanda gereği yok. Bu zamanda durumu orta olanların bir telefon için yemeyip içmeyip 50.000TL gibi bir para harcaması yanlış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı