Iphone 11 sertifika onaylanmıyor uyarısı

SushicDt

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süre sıkıntısız kullandığım telefonuma bir gece "sertifika onaylanmıyor" uyarısı geldi ve altında "ayrıntılar" ve "tamam" seçenekleri vardı. Ayrıntılara tıkladığımda ülke, kuruluş, kuruluş birimi, e-posta gibisinden şeyler çıktı. Hiçbir şey anlamadım, internete o e-posta adresini yazdığımda sadece İngilizce makaleler vardı, İngilizcem çok iyi olmadığından anlayamadım. Telefonumun bildiğim kadarıyla her şeyini kontrol ettim. Orijinal olduğuna eminim yani. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir? Bir sıkıntı çıkar mı?

Gerekirse diye ayrıntılar kısmının birkaç ekran görüntüsünü almıştım, lazım olursa onları da atabilirim.

Bulduğum garip Türkçe ile yazılmış olan makale benzeri metin.

Uzun süre sıkıntısız kullandığım telefonuma bir gece "sertifika onaylanmıyor" uyarısı geldi ve altında "ayrıntılar" ve "tamam" seçenekleri vardı. Ayrıntılara tıkladığımda ülke, kuruluş, kuruluş birimi, e-posta gibisinden şeyler çıktı. Hiçbir şey anlamadım, internete o e-posta adresini yazdığımda sadece İngilizce makaleler vardı, ingilizcem çok iyi olmadığından anlayamadım. Telefonumun bildiğim kadarıyla her şeyini kontrol ettim. Orijinal olduğuna eminim yani. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Bir sıkıntı çıkar mı?

Gerekirse diye ayrıntılar kısmının birkaç ekran görüntüsünü almıştım, lazım olursa onları da atabilirim.

Apple ile iletişime geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı