iPhone 11 soğukta kasıyor

Yiğit mercan262

Hectopat
8 aydır iPhone 11 kullanıyorum İstanbul'da kar yağdığında da aynı sorunu yaşadım. Takmadım fakat soğuk havalarda ekran 60Hz iken 50Hz gibi oluyor. Kısaca 144Hz kullanan biri 60Hz'e geçince nasıl görüyorsa öyle görüyorum. Bu normal mi yoksa garantiye götürmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 aydır iPhone 11 kullanıyorum İstanbul'da kar yağdığında da aynı sorunu yaşadım. Takmadım fakat soğuk havalarda ekran 60Hz iken 50Hz gibi oluyor. Kısaca 144Hz kullanan biri 60Hz'e geçince nasıl görüyorsa öyle görüyorum. Bu normal mi yoksa garantiye götürmeli miyim?

Cihaz pil durumu ne idi? Dışarıda kullanım sırasında.

20 ve aşağısında soğuk-sıcakta cihaz biraz afallıyabiliyor. Ama soğukta ekran Hz oranı düşeceğini sanmıyorum, belki başka bir durum olabilir hocam bilindik bir sorun değil sizin ki. Birkaç defa gözlemleyin eğer devam ediyorsa durumu bir not kağıdına yazarak garantiye yollayabilirsiniz.

4-5 kere denedim sürekli oluyor garantiye yollasam kaç günde gelir tahminen?

4-5 kere denedim sürekli oluyor garantiye yollasam kaç günde gelir tahminen?
Hocam ortalama 20 iş günü klasiktir biliyorsunuz. Göndereceğiniz yerin size yakınlığıyla ilgili biraz. Ayrıca yarın 09,00 - 18:00 arası apple müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz konu hakkında soru ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz .

Yeni konular

Geri
Yukarı