iPhone 11 telefonun şarj entegresi bozulmus mu?

Arda Timur

Centipat
Daha fazla  
1 ay öncesine kadar şarj entegresini yaptırdım ancak şimdi de şarj doluyor ancak 99'da kalıyor sarjı tak çıkar yaptığımda 100 oluyor şimdi sorum şudur iPhone 11 kullananlarda oluyor mu yoksa şarj entegresi tekrardan bozulmuş olabilir mi?

lityum iyon pilli bütün cihazları %80'den sonra çok daha yavaş şarj olurlar. Sabırlı olman yeterli. İlla ki %100 olur. Ayrıca telefon kendisi optimize ediyor. Senin bir şey yapmana gerek yok.

Lityum iyon pilli bütün cihazları %80'den sonra çok daha yavaş şarj olurlar. Sabırlı olman yeterli. İllaki %100 olur. Ayrıca telefon kendisi optimize ediyor. Senin bir şey yapmana gerek yok.

Pil değişti ve şarj entegresini yeni yaptırdım sarjı fullemek Android'den kalma alışkanlık ama dolmasına rağmen 99'da kalıyor sarjı takıp çıkardığımda hemen doluyor şarj entegresi bozulmuş olabilir mi tekrardan tek derdim bu para vermekten bıktım.

Bakalım bir bitireyim sarjı tekrar deneyeceğim ona göre güncelleme yaparım 😄

Kalmıyor işte hocam. Hala şarj oluyor ama sen öyle sanıyorsun. :D

Hocam denedim ve şunu gözlemledim şarj 98'de belirli bir müddet kaldıktan sonra 99 100 arası hızlı bir geçiş yapıyor ve sarjı tüketirken 100'de bayağı bir süre duraklıyor bunun normal olma olasılığı nedir?

Geri
Yukarı