iPhone 11 vs 12

Evet aynı şekilde, 1.5 senedir Xiaomi kullanıyorum daha öncesinde de android kullandım ancak hiçbiri iphone kullanırken aldığım zevki veremedi.
iPhone bence pahalı olduğu için öyle geliyor. Kuzenimde iPhone 8 var ve ben de aşık oldum telefona. iPhone'i ayrı yapan mesele bu. Ancak Android'i geçemez diye düşünüyorum.

Merhaba. Güncel olarak Redmi Note 9 Pro kullanmaktayım. Ancak son zamanlarda arkadaşlarımdan iPhone markalı telefonlar denemeye başladım ve çok hoşuma gitmeye başladı önceden iPhone karşıtı biri olmama rağmen. Şimdi düşündüğüm şey ise, şu anki telefonumu 3000 TL'ye satıp bankamdaki hazır 5000 TL ile birleştirip iPhone 11 ya da 12 almak. Taksitle almak istiyorum ama tamamen kararsızım hangisini seçmem gerektiği konusunda. Öğrenciyim güncel olarak ve aylık gelirim en az 1600 TL bu yüzden taksit ile ödeyebileceğimi düşünüyorum. Fikirlerinizi almak istedim, iyi forumlar.
Ben olsam 11 tercih ederim birde üstüne Apple watch veya airpods ile güzel olur 12 yerine daha mantıklı !bence!

@Greenville
660450F8-0AFF-49EC-9B12-E10FCA1F336F.jpeg

iPhone X’in 12 MP’lik kamerasıyla çekilmiş fotoğraf, karşılaştırma size kalmış 😁

12.000 TL bu telefona verilmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten Redmi Note 8 ile iPhone 12'yi kıyasladığımıza inanamıyorum bu Xiaomi'ye hakarettir.

Yeni konular

Geri
Yukarı