iPhone 11 vs 13

zaplika

Yoctopat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Aylardır kafamı kurcalayan belki 5 saat boyunca çeşitli videolar izleme sebep olan konuyu en son çare olarak sizlere sormak istedim. Sizce paraya kıyıp 13 mü almalıyım? Yoksa 11+Watch vs. şeklinde mi değerlendirmeliyim. + ve - tablosu yaptım kendimce ve 11'in iyi bir cihaz olduğunu ama kullanım ömrünün 13e göre daha az olabileceğini düşünüyorum. 13 için de kullanım ömrü ve cihazın süper kalite olmasının yanı sıra fiyatı 11'e göre çok pahalı. Ya da tüm alternatif seçenekleri kenara bırakıp 2023 yılının başında Avrupa'ya taşımıyorum. Buradan 11 alıp orada 13'e upgrade yapmak mıdır? G

Fiyat farkı nedeniyle buradan 11 alıp sonradan upgrade yapmak daha mantıklı gideceğin yerde.
Bence de.
Hem Watch da almış olursunuz yükselttiğiniz zaman 13+Watch olur.
LCD ekranı kafaya çok takmamak lazım takınca kafanızda büyür sorun. Telefon kesinlikle yavaş değil zaten.

Watch hiçbir işe yaramıyor genel olarak, iPhone 11'in milattan önce kalma ekran teknolojisi ile o fiyatları hakettiğini düşünmüyorum. 13 bence çok net.

Selamlar öncelikle. Aylardır kafamı kurcalayan belki 5 saat boyunca çeşitli videolar izleme sebep olan konuyu en son çare olarak sizlere sormak istedim. Sizce paraya kıyıp 13 mü almalıyım? Yoksa 11+Watch vs. şeklinde mi değerlendirmeliyim. + ve - tablosu yaptım kendimce ve 11'in iyi bir cihaz olduğunu ama kullanım ömrünün 13e göre daha az olabileceğini düşünüyorum. 13 için de kullanım ömrü ve cihazın süper kalite olmasının yanı sıra fiyatı 11'e göre çok pahalı. Ya da tüm alternatif seçenekleri kenara bırakıp 2023 yılının başında Avrupa'ya taşımıyorum. Buradan 11 alıp orada 13'e upgrade yapmak mıdır? G
Ip 11, watch 7 kullanıcısıyım. Watch olmazsa olmaz değil ama sürekli mesaj alıyor, gerekirse cevap vermek istiyorsa yeterince kullanışlı. Fakat dediğim gibi olmazsa olmaz değil. Ben olsam Ip 13 alırdım çünkü Iphone 11 ekran kalitesi hiç mi hiç iyi değil..

Yeni konular

Geri
Yukarı