iPhone 11 vs iPhone 11 Pro

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde iPhone 11 Pro var ve arka ve ön kamerası kötü çekiyor gibi geliyor. iPhone 11 geçti elime. Fark ettimki iPhone 11 daha iyi çekiyor. Sizce böyle olması normal mi? Kameraları farklı mı? Benim iPhone 11 Pro cihazımın arka kamerasında kamera koruyucu lensler var bu lensler kalitesini düşürüyor olabilir mi?

Lens koruyucu kaliteyi düşürüyordur, ek olarak kamera bir şekilde hasar almış olabilir. Özellikle iPhone cihazların OIS'inin fazla titreşime maruz kaldığında bozulduğunu duymuştum.

Teknik anlamda kamerada adan Z ye neredeyse hiçbir farkları yok hocam yanılmıyorsam, merceği temizlemeyi deneyebilirsiniz

Merhaba, elimde iPhone 11 Pro var ve arka ve ön kamerası kötü çekiyor gibi geliyor. iPhone 11 geçti elime. Fark ettimki iPhone 11 daha iyi çekiyor. Sizce böyle olması normal mi? Kameraları farklı mı? Benim iPhone 11 Pro cihazımın arka kamerasında kamera koruyucu lensler var bu lensler kalitesini düşürüyor olabilir mi?

Normal değil. 11Pro cihazı orijinal değişensiz olarak mı almıştınız? Kameralar değiştiyse yan sanayi olduğundan orijinal halleri kadar iyi sonuç veremez. Koruyucu lensler de kaliteyi düşürüyor zaten onu takıyorsanız kalite düşmesini göze almışsınızdır.

Geri
Yukarı