iPhone XS Max vs iPhone 11 Pro

Atakan6

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba yılbaşından önce ikinci el bir telefon almayı düşünüyorum. Kısıtlı vaktimin olduğunun farkındayım o yüzden acele bir kararla hata yapmak istemiyorum.
Baktığım kadarıyla XS Max 14-15 civarına temizleri bulunabiliyor. 11 Pro ise 21-22 arası. Aralarında bu fiyat farkına değer mi? Veya bu bütçede farklı iPhone önerileriniz var mı?

Son düzenleme:
Hocam işin rengi değişti 11 Pro yine iyi ama ekran oranı iPhone X ile aynı eğer küçük ekran sevmiyorsan kesinlikle XS Max alın.

Ekran büyüklüğü benim için önemli değil. Telefonu uzun bir zaman kullanmak istiyorum ama 11 Pro Max'a param ucu ucuna yetiyor. Ve bu kadar eski bir telefona hem de ikinci el bu kadar para vermek mantıklı mı açıkçası düşündürüyor.

Öncelikle merhaba yılbaşından önce ikinci el bir telefon almayı düşünüyorum. Kısıtlı vaktimin olduğunun farkındayım o yüzden acele bir kararla hata yapmak istemiyorum.
Baktığım kadarıyla XS Max 14-15 civarına temizleri bulunabiliyor. 11 Pro ise 21-22 arası. Aralarında bu fiyat farkına değer mi? Veya bu bütçede farklı iPhone önerileriniz var mı?

Yerinizde olsam XS Max alır geçerim. Ben XS Max kullanıyordum, satıp XS'e geçtim, ekran biraz büyük geldiği için. XS'in de ekranı küçük diye şikayetçiyim şimdi de. Tavsiyem XS Max alın geçin. 2024'de 11'ler de güncellemeyi kesecek zaten.

İnternetten biraz bakma fırsatım oldu ancak kesin bir bilgiye rastlayamadım. Okuduklarıma göre 2026 deniyor belki daha fazla
Hocam bence çokta mantıklı değil 11pro/max xs daha yakın geliyor. Ancak uzun vade için 0 androidlere bakabilirsiniz. Çünkü apple tarafında eski telefonlara destek bence rezalet.

Yeni konular

Geri
Yukarı