iPhone 11 vs iPhone 12

Arkadaşlar 2 telefon arasında 3 bin TL edecek kadar büyük farklar var mı yoksa aradaki fark 3K etmez mi beni bilgilendirebilir misiniz?

Aradaki farka değer ama pek değmez gibi bir şey.
12 yerine eğer ki telefon boyutunun küçük olduğunu önemsemezseniz 12 mini alın derim.
12 mini ile 11 arasındaki fiyat farkına kesinlikle değer bu arada.

Arkadaşlar 2 telefon arasında 3 bin TL edecek kadar büyük farklar var mı yoksa aradaki fark 3K etmez mi beni bilgilendirebilir misiniz?

Hocam ikisi de günümüz şartları için fazlasıyla yeterli. iPhone 12 kamera ve işlemci tarafında 1 tık daha iyi. 11 ve 12 arasındaki en büyük fark ekran. 11 LCD panel kullanırken 12 OLED panel kullanıyor. 11 kullanan biri olarak hiçbir zaman ekrandan şikayet etmedim gayet güzel. Eğer 12 alabilecek bütçeniz varsa tabii ki de 12 alın. Ama 11 de sizi kesinlikle üzmez.

Hocam ikisi de günümüz şartları için fazlasıyla yeterli. iPhone 12 kamera ve işlemci tarafında 1 tık daha iyi. 11 ve 12 arasındaki en büyük fark ekran. 11 LCD panel kullanırken 12 OLED panel kullanıyor. 11 kullanan biri olarak hiçbir zaman ekrandan şikayet etmedim gayet güzel. Eğer 12 alabilecek bütçeniz varsa tabii ki de 12 alın. Ama 11 de sizi kesinlikle üzmez.

Şarj durumu nasıl sizi idare edebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamayan biri olarak günü ortalama %40 şarj ile çıkarıyorum ve 5 saat ekran süresi alıyorum. Bence çok iyi.

Koskoca Apple her şeyi çok iyi yapıp bir batarya işini çözemiyorsa pes cidden ya.
Hocam sadece 1 nesil geride kalan bir cihaz için aşırı az bir süre değil mi bu?
Cihazları aşırı iyi ama batarya konusunda tırt ne yazık ki.

Aynı ikilemi yaşamış biri olarak son kararım neticesinde 2 haftadır mutlu olduğum üçlü:

1) iPhone 11 128 GB.
2) Apple Watch SE.
3) AirPods 2. nesil.

Yani OLED ekran almadım ama 3 bin TL farkla saat aldım. Gayet kullanışlı. AirPods'u saymıyorum farka çünkü kutuda kulaklık yok :)

O yüzden eğer 13'ü beklemeyeceksen saat + 11 bence daha makul. Ama ekrana,renge ve canlılığa önem veriyorsan tabii ki 12'yi alman doğru olur. Yok ama verim-performanssa ikisi arasında çok büyük bir fark yok.

Koskoca Apple her şeyi çok iyi yapıp bir batarya işini çözemiyorsa pes cidden ya.
Hocam sadece 1 nesil geride kalan bir cihaz için aşırı az bir süre değil mi bu?
Cihazları aşırı iyi ama batarya konusunda tırt ne yazık ki.

Hocam %40 şarj kalınca 5 saat ekran süresi alıyorum. 1 kere 10 a kadar düşürmüştüm şarjı onda da 7saat 36 dakika süre almıştım. Bence gayet yeterli bir süre.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı