iPhone 11 vs iPhone X serileri

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Haziran gibi yeni telefona geçmeyi düşünüyorum. Sizce en mantıklı seçim hangisi olurdu?

11 tabii ki de. XS onerenlerden de uzak dur. Ekrani OLED diye 1 sene erken guncelleme destegi bitecek, 1 sene geride SoC barindiran, genis aci kamerasi bulunmayan bir cihazi 11'den ustun gormenin hicbir mantigi yok.

Bende bu ikilemde kalıp ekranı daha iyi diye XS Max tercih etmiştim ve emellerime kavuşmuştum. Ekranı güzeldi, bir şeyler seyretmek çok keyifliydi. Ardından fark ettim ki, bunun bedelini batarya ile bir güzel ödüyorum. Bataryayı değiştirdim lakin yine aynıydı. Kamerasında leke de çıkınca sattım. Ne hikmetse kuzenim ile aynı günde kameralarda leke çıkmıştı.

Ben olsam iPhone 11 alırdım. Haziran gibi bütçeniz biraz artarsa daha üst model de düşünebilirsiniz.

Bu pazartesi günü iphone x telefonumu hepsiburada yenileme kampanyasından yollayıp para ekleyip 11 aldım. Ekran kalitesi hariç diğer her şey için 11 almaya değer.

Geri
Yukarı