iPhone XS Max vs iPhone 11

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 3-4 ay içinde kesin olmamakla beraber beni 2 yıl götürecek bir telefon almak istiyorum. Şu an iPhone 7 kullanıyorum fakat güncelleme desteği bittiği için 2 yıl götürmeyecek. O yüzden bende yeni bir telefon almak istiyorum. Üniversiteye kadar idare etsin (11. sınıfım.) İlk önce 11 düşündüm fakat sonra XS Max gözüme daha güzel geldi hem arasında çok bir fiyat farkı yok. 2. el alacağım. Evet eski olduğunu biliyorum fakat 2 sene kullanacağım sadece. Sizce 11 mi daha iyidir XS Max mi?

Merhaba, 3-4 ay içinde kesin olmamakla beraber beni 2 yıl götürecek bir telefon almak istiyorum. Şu an iPhone 7 kullanıyorum fakat güncelleme desteği bittiği için 2 yıl götürmeyecek. O yüzden bende yeni bir telefon almak istiyorum. Üniversiteye kadar idare etsin (11. sınıfım.) İlk önce 11 düşündüm fakat sonra XS Max gözüme daha güzel geldi hem arasında çok bir fiyat farkı yok. 2. el alacağım. Evet eski olduğunu biliyorum fakat 2 sene kullanacağım sadece. Sizce 11 mi daha iyidir XS Max mi?
Ekran önemliyse XS Max. Bu arada ikiside götürür yani 2 sene. Ama benim tavsiyem ekosisteminiz yoksa ve aşırı elma sevdalısı değilseniz sizi 4-5 sene götürebilecek Android telefon almanız daha doğrudur bence. 2 sene kullanmak için de bu tarz telefonlar almak mantıksız geldi bana.

Ekran önemliyse XS Max. Bu arada ikisi de götürür yani 2 sene. Ama benim tavsiyem ekosisteminiz yoksa ve aşırı elma sevdalısı değilseniz sizi 4-5 sene götürebilecek Android telefon almanız daha doğrudur bence. 2 sene kullanmak için de bu tarz telefonlar almak mantıksız geldi bana.

Hocam üniversiteye geçince her türlü yeni telefon alacağım zaten. Android'te sevene güzel ama ben çok sevmiyorum arayüzünü vb. iPhone 7 hiçbir şekilde idare etmeyecek 2 sene ve Android'de çok sevmiyorum. Çok başka bir seçeneğim de yok zaten.

Hocam üniversiteye geçince her türlü yeni telefon alacağım zaten. Android'te sevene güzel ama ben çok sevmiyorum arayüzünü vb. iPhone 7 hiçbir şekilde idare etmeyecek 2 sene ve Android'de çok sevmiyorum. Çok başka bir seçeneğim de yok zaten.
2 sene için katlanılabilirdi bence ama ben XS Max derim. En dandik telefonlarda bile Super AMOLEDvar şuan. iPhone 11 işlemcisi kamerası iyi hoş fakat dediğim gibi ekranı çekilmez bence.

2 sene için katlanılabilirdi bence ama ben XS Max derim. En dandik telefonlarda bile super amoledvar şu an. iPhone 11 işlemcisi kamerası iyi hoş fakat dediğim gibi ekranı çekilmez bence.

iPhone XS Max 2 sene götürecekse onu düşünüyorum şu an hocam ama iOS 18 almayacak çok büyük ihtimalle ne yapsam bilemedim.

Geri
Yukarı