iPhone 11 vs PC

Kafam çok karışık çünkü iPhone 7 Plus cihazımı satıp Galaxy M51 cihazına geçtim ama hala pek ısınamadım. Simdi bu cihazı başkasına vereceğim ve elimdeki bütçeyi telefona mı, yoksa bilgisayara mı yatırayim diye düşünüyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafam çok karışık çünkü iPhone 7 Plus cihazımı satıp Galaxy M51 cihazına geçtim ama hala pek ısınamadım. Simdi bu cihazı başkasına vereceğim ve elimdeki bütçeyi telefona mı, yoksa bilgisayara mı yatırayim diye düşünüyorum?
Hangisine ihtiyacınız varsa/hangisinde en çok zaman geçiriyorsanız/hangisinde en çok iş yapıyorsanız ona yatırın.

O zaman bilgisayar alın, elinizdeki telefon gayet iyi.

Merhaba forum, sizce ucuz yollu Android cihaz ile oyun odaklı bir sistem mi toplasam yoksa direkt iPhone 11 mi alsam?
Cevap tamamen sana bağlı. Hangisine daha çok ihtiyacın olduğunu, hangisinden daha çok verim alacağını düşünüyorsan onu al. Bir liste yap İphone ve pc diye yapabileceklerini yaz öyle düşün. Eğer sadece telefon alırsan da iPhone 11 en doğru seçimdir.

Geri
Yukarı