Çözüldü IPhone 11 vs XR vs S10

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bence ikisi de değil :D şu an ben de dahil olmak üzere bir çok kişinin yaptığı şey iyi ürüne değil de bilindik markaya çok para vermek. Huawei xiaomi one plus gibi markalar gerçekten fiyat performans anlamında bu telefonlarla yarışabilecek telefonları daha ucuza piyasaya sunuyor. Ben olsam senin yerinde bu markalara bir şans verirdim:)

Daha önce iPhone kullandıysanız iPhone 11 derim. Açıkçası ben alıştım artık bırakamıyorum. Arayüz ve kullanış bakımından daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bütçenizi zorluyorsa XR'de tercih edilebilir.

IOS tarafında bence XR artık alınmaz, alacaksan iPhone 11 almak daha mantıklı. Ekran, ağırlık, depolama ve Premium hissiyatı olarak S10+ daha iyi, ama İşlemci olarak iPhone 11 daha iyi. IOS daha stabil tercih sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı