iPhone 11’den 15’e geçmek mantıklı mı?

Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ama artık değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Değiştirdiğimde 15 veya 15 pro almayı düşünüyorum. Özellikle 15 Pro’nun yeniliklerini çok sevdim. Sizce almaya değer mi?
1.Abdülhamid'den 2.Abdülhamid'e geçiş gibi birşey. Tabii ki öneririm. Paran varsa da arkadaşların dediği gibi ps4 taşırsın, Dualshock 4 al.

1.Abdülhamid'den 2.Abdülhamid'e geçiş gibi birşey. Tabii ki öneririm. Paran varsa da arkadaşların dediği gibi ps4 taşırsın, Dualshock 4 al.
Gerçekten 15 pro güzel olmuş.Oyunlar için ps5 vardı ama plus’a gelen zamdan dolayı yıl içinde satmayı düşünüyorum.Artık 15 pro’dan oynarız oyunları 😀.

Gerçekten 15 pro güzel olmuş.Oyunlar için ps5 vardı ama plus’a gelen zamdan dolayı yıl içinde satmayı düşünüyorum.Artık 15 pro’dan oynarız oyunları 😀.
PS4 var PS plus deluxe 12 ay konsolun 2. el fiyatı kadar. Bende 3050ti laptopumu ve PS4'ü satıp macbook alırım. Oyun da oynamıyorum artık.

Yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ama artık değiştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Değiştirdiğimde 15 veya 15 Pro almayı düşünüyorum. Özellikle 15 Pro'nun yeniliklerini çok sevdim. Sizce almaya değer mi?

Mantıklı.

Takıldığım noktada burası zaten. 15 ile 15 Pro arasında gidip geliyorum.

Bu kadar para vermişken biraz daha verip iPhone 15 Pro almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı