iPhone 11'den iPhone 13'e geçilir mi?

iPhone 11 kullanıyorum aktif olarak 1.5 yıla yakın bir süredir. Telefondan memnunum ama yenileme vakti yaklaşıyor diye düşünüyorum. iPhone 13'e geçilir mi? Ya da bir ara model var mı geçilmesi mantıklı olan 12 Pro falan gibi.
Hocam iPhone 13’e geçilir bence ara modellere bulaşmayın.

Samsung S7'den iPhone 11'e geçince direkt şunu dedim iPhone 11'in ekranı tam bir çöp.
iPhone 11 IPS LCD ekranı gerçekten rezalet. iPhone 12-13 bunlar OLED ekranlar harika bir kalitesi var.
Ekran konusunda farkı kesinlikle anlayacaksın.
Hız konusunda da.
Apple'in ekranlarının büyük kısmını Samsung üretiyor.

Samsung S7'den iPhone 11'e geçince direkt şunu dedim iPhone 11'in ekranı tam bir çöp.
iPhone 11 IPS LCD ekranı gerçekten rezalet. iPhone 12-13 bunlar OLED ekranlar harika bir kalitesi var.
Ekran konusunda farkı kesinlikle anlayacaksın.
Hız konusunda da.
Apple'in ekranlarının büyük kısmını Samsung üretiyor.
Beğenmedim ve haha atan arkadaşlar neye atıyor acaba? Haklı çünkü arkadaş. iPhone 11 ekranı cidden olmamış. Bu telefonu değişme sebeplerim arasında yer alıyor ama daha önce zaten OLED ekran kullanmadığım için çok bi fark hissetmedim ben.

Komik çünkü abi derde bakar mısın? OLED yok. Günün sonunda işini ne kadar iyi yaptığına bakar bir telefonun ne kadar iyi olduğu. OLD için değiştiriyorsan gidip giriş seviyesi Samsung bile alabilirsin onlarda da var. :d

Komik çünkü abi derde bakar mısın? OLED yok. Günün sonunda işini ne kadar iyi yaptığına bakar bir telefonun ne kadar iyi olduğu. OLD için değiştiriyorsan gidip giriş seviyesi Samsung bile alabilirsin onlarda da var. :d
IOS'tan gayet memnunum. Gidip 2 yıl sonra yavaşlayacak Android telefona verecek boş param yok.

11'den 13'e geçmenin de bir anlamı yok şu anda. 11 hala güncel sayılabilecek bir telefon. Herhangi bir şekilde donması kasması yok. Ha sen diyorsan ki benim hayatım telefondan ibaret, o zaman en güncel ve en iyisi olan 14 serisinden almalısın.

Geri
Yukarı