iPhone 11'den iPhone 13'e geçilir mi?

Benim dediklerimin aynısını söyleyip sonra yukarıdakiler bol keseden atmış demen çok komik gerçekten.
Kesinlikle geçilir. Hatta paran varsa iPhone 14 Pro tavsiye ederim. iPhone 11 de bulunan HD+ IPS LCD ekran bence çok kötü. Üstelik PPI değeri 326. Bu teknoloji iPhone 5S de bile var :D
Eğer iOS kullanmak istiyorum dersen iPhone 13 alabilirsin. Ama Android de kullanabilirim diyorsan sana Samsung S22 Ultra öneririm.

@kadirz123 dostum yukarıda olan arkadaşımız kullanmadığı için bol keseden sallamış biraz. 14 serisi için Pro modellerinden herhangi biri alınmayacaksa kesinlikle düz 14 almanın hiçbir mantığı yok. İçerisinde bulunan işlemci bile 13 ile aynı. Çok küçük farklar için o kadar para vermeye değmez. Ben İphone 11'den İphone 13'e geçen birisi olarak şunları belirtmek isterim;
-Öncelikle ekran konusunda bariz kalite fark ediyorsunuz.
-Pil süresi konusunda ciddi anlamda daha avantajlı.
-Ayrıca 5G desteği mevcut orta-kısa vadede hayatımıza girmiş olacak.
-İmkan varsa daha güncel bir telefon kullanmak daha mantıklıdır. Hem elinizde bulunan cihaz daha fazla eskimeden elinizden çıkartmış olursunuz.

Senin söylediklerinin aynısını söylememişim bu zaten yazılardan gayet belli oluyor. Sadece ortak noktamız telefonun ekranı konusunda gözüküyor. Bu nokta dışında açıklayıcı ve bilgi verici herhangi bir cümlen yok.Pro modeli içinse herhangi bir açıklama bile yapmamışsın. İphone 13 alınır mı? Şeklinde soru soran birine Samsung önermişsin ve bu bence çok daha komik.

Senin söylediklerinin aynısını söylememişim bu zaten yazılardan gayet belli oluyor. Sadece ortak noktamız telefonun ekranı konusunda gözüküyor. Bu nokta dışında açıklayıcı ve bilgi verici herhangi bir cümlen yok.Pro modeli içinse herhangi bir açıklama bile yapmamışsın. İphone 13 alınır mı? Şeklinde soru soran birine Samsung önermişsin ve bu bence çok daha komik.
Güzel kardeşim. Okuduğunu anlayamıyorsun galiba sen. Android kullanmak istersen o fiyata s22 ultra da alabilirsin dedim. İos istiyorsan ise iphone 13 al dedim. Bu cümleden gayet açık anlaşılıyor bence. Ayrıca pro modeli hakkında açıklama yapmadım çünkü arkadaşın parası ona yetmiyormuş. Konuyu okumadan cevap yazmamanı tavsiye ederim.

Güzel kardeşim. Okuduğunu anlayamıyorsun galiba sen. Android kullanmak istersen o fiyata s22 ultra da alabilirsin dedim. İos istiyorsan ise iphone 13 al dedim. Bu cümleden gayet açık anlaşılıyor bence. Ayrıca pro modeli hakkında açıklama yapmadım çünkü arkadaşın parası ona yetmiyormuş. Konuyu okumadan cevap yazmamanı tavsiye ederim.

Ben okuduğumu çok güzel anlıyorum. Konuyu da okudum. Konu ile alakası olmayan bir modeli araya sokmak bence hala mantıksız. Arkadaş farklı bir markadan tavsiye istememiş. İphone tarafında bir ara model sormuş. Fakat şunu görüyorum biz bu şekilde hiçbir noktaya varamayacağız. Ben bu konuyu burada noktalıyorum. Senin yorumlarına ve karşı cevaplarına cevap vermeyeceğim.

Ben küçük ekran seviyorum. Siz de seviyorsanız iPhone 13 Mini'ye göz atabilirsiniz. Onun dışında düz 13 alabilirsiniz, gayet iyi telefon.

Geri
Yukarı