iPhone 11'den S22'ye geçilir mi?

Hangisini seçersem diğeri satılacak. S22 bataryasına çok atıp tuttukları için ve airpods pronun androidle iyi çalışacağından emin olmadığım için fikir almak istedim.
öyleyse iyi düşünün derim. ios'un rahatlığına bir kere alıştınız mı anroid kullanmak zulüm gibi gelecektir. ben sizin yerinizde olsam 11 kullanmaya devam ederdim bu şekilde seçenek kısıtım varsa. sırf oyun oynamak için anroid'i tercih etmezdim açıkçası

Hocam 720P değil diye hatırlıyorum bir anda 4K gözünüzü bozmasın :D . Gerçekten seviye atlamayı hissedeceksiniz şimdiden hayırlı olsun.

öyleyse iyi düşünün derim. ios'un rahatlığına bir kere alıştınız mı anroid kullanmak zulüm gibi gelecektir. ben sizin yerinizde olsam 11 kullanmaya devam ederdim bu şekilde seçenek kısıtım varsa. sırf oyun oynamak için anroid'i tercih etmezdim açıkçası
Ben de şuanlık öyle düşünüyorum. Benim için ana faktör Airpods’tu zaten. Yazılanlar üstüne biraz araştırdım da hiç bir özellik çalışmıyor neredeyse Android ile ve daha yeni aldım kulaklığı. Şuanlık icloud üzerinde fotoğraflarım ve dosyalarım zaten, gittiği yere kadar böyle devam edeceğim artık.

Liquid retina varken mi? Güldürdünüz vallaha. :D

60Hz, HD+ bir ekran isterse uzaydan gelen madde ile görüntüyü versin fark etmez rezalet bir ekrandır, S22'de dynamic AMOLED, 120Hz, HDR10+ ve 1300NIT ekran var çocuğun gözü açılır bu ekrana bakınca. Saçma sapan markacılık yapmanın anlamı yok.

Vallahi siz de güldürdünüz. Hangi iPhone 11'de Liquid retina var? Retina ekran bile yok, 2015'ten kalma LCD ekrana sahip iPhone 11.
Apple'ın çoğu cihazında Retina ekran kullandığını bile bilmiyorsunuz, komiksiniz cidden bir de savunuyor doğruymuş gibi. :D

1699462627944.png

Yeni konular

Geri
Yukarı