iPhone 11'in ekranı nasıldır?

2.5 senedir kullanıcısıyım %85 pil sağlığı var taş gibi telefon. J5 prime dan geçiş yaptıktan sonra başka boyuta geçmişim gibi gelmişti. 4-5 sene daha gider diye düşünüyorum.

Herkese selam, aktif olarak Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Şu anki telefonumun ekranı 1080p IPS LCD, iPhone 11'in ekranı ise 828p. Acaba gözüme bulanık gelir mi?

Öyle bulanık gelme gibi bir olay olmaz ancak ekranının kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hele ki şu anki 16-17k fiyatını hiç hak etmiyor. Samsung tarafına da bakılabilir.

2.5 senedir kullanıcısıyım %85 pil sağlığı var taş gibi telefon. J5 Prime'dan geçiş yaptıktan sonra başka boyuta geçmişim gibi gelmişti. 4-5 sene daha gider diye düşünüyorum.

HD LCD panel ekran rahatsız ediyor mu?

Herkese selam, aktif olarak Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Şu anki telefonumun ekranı 1080p IPS LCD, iPhone 11'in ekranı ise 828p. Acaba gözüme bulanık gelir mi?

Hayır. 11'in ekranı günlük kullanım için yeterli.

Peki 3 4 sene idare eder mi? Oyun oynamıyorum sadece sosyal medya ve video izliyorum.

11 5 yıl götürür.

Peki S20 FE 8/256 Snapdragon almak mı iPhone 11 almak mı?

iPhone 11.

HD LCD panel ekran rahatsız ediyor mu?

Söylediğim gibi 2.5 yıldır kullanıyorum herhangi bir rahatsızlığım olmadı J5 Prime'dan geçtiğim için. Haftada bir CoD Mobile girersem girerim genelde sosyal medyada takılıyorum gayet memnunum. Tavsiye eder miyim ederim ama ben bunu aldığımda daha iPhone 12'ler çıkmamıştı şu zamanda ona göre kıyas yapmak lazım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı